Přejít na hlavní obsah
Premium373

Drykorn: Móda pro krásné duše

Styl Drykorn je tak unikátní a jiný, že je těžké ho zařadit do jedné kategorie, nebo dokonce uhodnout, odkud značka pochází. Jejich modely se Ti nejspíš budou líbit, pokud miluješ život ve velkém městě, máš vlastní hlavu, vkus a styl a nezajímá Tě, co si myslí ostatní. Drykorn je totiž určená pro sebevědomé a nezávislé duše. Kolekce sice nesou stopy současných trendů, ale jenom velice zlehka – značka si jede po svém vlastním chodníčku. A co Tě v jejich katalogu čeká? Především obleky, kabáty a bundy, kvalitní džíny, trička a kožené bundy. Prozkoumej kolekce a dost možná si Drykorn zamiluješ – připrav se na kombinaci německé zdrženlivosti, skandinávského minimalismu a tmavé neutrální barvy.

Drykorn má cit pro siluetu a střih

Nosíš někdy oblek? Ne? S Drykorn třeba začneš. Tahle značka věnuje celou jednu kolekci dámským oblekům. Skinny střih, chinos, klasika i zkrácená délka nohavic – všechno to na Tebe čeká. Dobrá zpráva je, že můžeš libovolně nakupovat a kombinovat různá saka a kalhoty. Ještě lepší zpráva je, že z těch barev tě bude přecházet zrak. V nabídce je samozřejmě i černá, ale kdo by odolal sluníčkové žluté nebo květinovému potisku? Pokud Tě obleky nechávají chladnou a jsi spíš džínová, prozkoumej kolekci jejich perfektně padnoucích slimek nebo boyfriend jeans. Nečekej žádnou velkou divočinu, Drykorn si potrpí na jednoduchost a eleganci a u džín sází především na dokonalý střih. Návrháři myslí samozřejmě i na milovnice šatů. Jejich kolekce je postavená na střízlivých modelech, volných siluetách v midi délce a tlumených barvách. Co si ale z jejich nabídky určitě nesmíš nechat ujít, jsou kabáty a trenčkoty – tyhle dokonale propracované kousky vypadají o pár nul dražší a každý outfit zvednou do hvězdných výšin.

Drykorn: Německá značka s kosmopolitním duchem

Značka Drykorn vznikla v roce 1996, kdy se její zakladatel Marco Götz rozhodl, že bude vyrábět streetové kalhoty a džíny za rozumnou cenu. Svoje první kousky prodal na burze, ale během prvních pár sezón si získal neskutečné množství příznivců. Z Drykorn byla rázem mezinárodní záležitost a fanouškovská základna se neustále rozšiřuje. Od konkurence je odlišuje především skvěle odvedené ušití a stabilní kvalita oblečení. Jejich materiály pocházejí většinou z Itálie a Francie. V současné době se oblečení a doplňky této německé značky prodávají na 1000 místech světa.