Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od ESPRIT1 241

Móda Esprit pro ženy i muže přináší kalifornskou vyrovnanost

Asi v žádné značce se vyrovnanost a elegance nesnoubí tak, jako ve značce Esprit. Tato kalifornská značka je ztělesněním slova “cool”, aniž by si musela vypomáhat zbytečnými nesmysly, bez jakých se podobné značky často neobejdou. Její originální vzhled padne jednoduše každému a všichni, co se značkou přišli do styku, to velice rychle pocítili. Vzrušující jednoduchost, se kterou tato značka dokáže kouzlit ve stále nových formách, má schopnost vyvolat v každém úsměv. Košile se svěžím designem přímo vybízejí, aby člověk vyšel ven a pozdravil nový den. A v padnoucím pulovru Esprit můžeš den také dokonale zakončit, třeba na nábřeží. Všechno to začalo v 60. letech. A neomylný duch času od té doby stále potvrzuje, že je tato značka schopná zas a znovu přinášet stále novou, přirozenou eleganci. Zázračně harmonické kolekce značky z Golden State v tobě při nošení vyvolají skvělý pocit a současně tě inspirují - přesně v duchu Esprit.

Móda Esprit online: výprava za přirozeností

E-shop Esprit pro dámy i pro pány navštěvují ti, kdo si potrpí na kvalitu a módu. Za slávou této značky stojí zkušenosti, které získávala během své poněkud výjimečné a neobvyklé historie. Počátek úspěšné historie Espritu se skrývá za náhodným setkání dvou cestovatelů, kteří záhy objevili lásku k sobě navzájem, ale také ke světu módy. Netrvalo to dlouho, Susie s Dougem si po šesti měsících řekli své ano a začali společně realizovat své nápady. Čerstvě zamilovaný pár svou kolekci zprvu prodával ze svého auta, protože oba rádi cestovali a nedokázali s cestováním přestat. I poté co se firma úspěšně zaběhla, společné výlety pokračovaly a staly se nedílnou součástí filosofie této značky. Snad právě proto móda Esprit, včetně jejích šperků a doplňků, tak dobře ladí s flórou a faunou a s outdoorem obecně. Počáteční vášeň pro módu i příslušenství (jako velmi kvalitní a pro mnohé tak přitažlivé kabelky Esprit) žije dál a je se značkou pevně spojená. Oba zakladatelé společnosti se také zajímali o ochranu přírody a sociální otázky, a to dříve, než se tato témata stala široce populární. Udržitelnost, autenticita a vyšší hodnoty – příznivci oblečení Esprit mobou mít z jeho nošení opravdu skvělý pocit. Jméno této značky není jen obchodní symbol ale označení skutečného životního stylu. Snad žádná jiná značka toho nenabízí tolik a nenechává tolik volného prostoru k vlastnímu vyjádření. Tady neplatí “buď všechno, a nebo nic” – v e-shopu Esprit najdou ženy i muži vždy všechno - od košil a triček po kalhoty nebo třeba ženami tolik milované dámské boty, každý najde to, co jeho vkusu lahodí nejvíce.

Módu Esprit pro všechny příležitosti najdeš v e-shopu ABOUT YOU

Bez ohledu na to, jaký jsi typ, móda Esprit tě překvapí svým komfortem a budeš se v ní cítit dobře. Paleta této světové značky je tak rozmanitá, že v ní najdeš opravdu vše, co hledáš - počínaje třeba ležérními džínami Esprit a sexy šaty Esprit konče. Milovnice elegantní módy určitě nadchne značka Esprit Collection, sportovní nadšence jistě osloví značka Esprit Sports. Prohlédni si sortiment této zámořské značky u nás v ABOUT YOU a nech se pulovry a košilemi nebo bikinami Esprit naladit na vlny kalifornského životního stylu. To je na Espritu online to krásné: svět neomezených možností bez hranic. A v našem velkém výprodeji Esprit najdou ženy i muži mnoho zlevněných produktů.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: