Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Falke: Kvalita s vášní

Falke je punčochový ráj, a to doslova. V jejich sortimentu najdeš úplně všechno, co se nosí pod šaty – punčochy, punčocháče, legíny, ponožky, podkolenky… Myslela sis, že všechny punčocháče jsou stejné a ponožky musí být buď barevný úlet nebo nuda? Značka Falke Tě vyvede z omylu. V jejich nabídce najdeš vedle klasického punčochového zboží taky třeba legíny, body, sportovní spodní prádlo a oblečení. Tahle německá značka si potrpí na akcenty a dokonalé provedení. Jejich tým tvoří módní nadšenci, cestovatelé, perfekcionisté a snílci, nadšení estéti a kreativní duše. Prozkoumej jejich dílo a nechej se okouzlit lehoučkými pavučinkami ve všech možných barvách, se vzorem i bez, na žhavou schůzku i do knihovny.

Falke dodá jiskru každému modelu

Co Tě v jejich nabídce čeká? Úplně všechno. Hledáš svůdné punčochy s překrásně zdobeným horním lemem? Tady je najdeš. I jednoduchému outfitu dodají nádech něčeho navíc a pořádně Ti zvednou sebevědomí. Pokud máš náladu na něco výraznějšího, vyber si punčochy s jemným vzorkem. Značka Falke je ve svém oboru špička, takže se nemusíš bát, že se Ti punčochy budou shrnovat nebo se na nich objeví oko ještě předtím, než vyjdeš ze dveří. Prostě buď krásná a všechnu práci přenech Falke. Pokud Tě čeká dlouhý den a spíš než rozverné krajky bys ocenila, aby Ti neotékaly nohy, Falke má něco i pro Tebe: Anatomicky tvarované punčochové kalhoty, které stahují v přesně vybraných místech a stimulují tak krevní oběh v horní vrstvě pokožky. Tohle je to pravé, pokud trávíš většinu dne na nohách a večer máš pocit, že máš místo nich kusy kamene. Objev jejich kolekce a nechej se svést.

Falke vyrábí punčochy a sportovní oblečení

Značku Falke založil Roofer Franz Falke-Rohen už v roce 1895. V současné době se jedná o jednoho z nejlepších výrobců funkčního sportovního oblečení na světě. Značka spolupracuje s dalšími módními domy, jako je například Armani, Lagerfeld, Christian Dior nebo Paul Smith. V roce 1990 získala firma Falke ocenění za výrobu produktů šetrných k životnímu prostředí, a to za unikátní izolační materiál „Clima Cool“ vyrobený z ovčí vlny. Výrobcem kompletní řady funkčního sportovního oblečení se firma stala v roce 2005 a v současné době nabízí kompletní kolekce pro muže i ženy. Punčochové zboží vyrábí Falke od roku 2012, o tři roky později přibyly také tvarující punčochy. Všechny punčochy z dílny Falke jsou dokonale provedené a celý den o nich nebudeš vědět.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky FALKE pro ženy a muže.