Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Free People – bohémská móda

První obchod Free People vznikl v 70. letech ve Philadelphii, kde ho založil muž jménem Dick Hayne. Obchod s oblečením se brzy stal velmi populární u mladých lidí. Samotná značka byla pak uvedena na trh v roce 1984, tentokrát už s jasným konceptem bohémské a uvolněné módy, která je inspirována ženskostí a duší a odvahou každé dívky. Pokud dnes hledáš oblečení, které je uvolněné, pohodlné, ale zároveň romanticky elegantní, pak jsi na správné adrese, protože Free People je jedním z největších prodejců tohoto stylu na světě. Pro značku je typické barevné oblečení se spoustou vzorů či aplikací a uvolněné střihy. Každá kombinace od Free People bude tak originální, že se nemusíš bát, že někdo na ulici bude vypadat úplně stejně jako Ty!

Vytvářej romantické outfity s modely Free People dostupné na ABOUT YOU

O kráse dámského oblečení od Free People se teď můžeš přesvědčit sama v našem e-shopu. Je zde spousta druhů oblečení, se kterým můžeš vytvářet úžasné romantické modely každý den. I obyčejné tričko nebo halenka je u této značky skoro uměleckým dílem. Dále Tě jistě zaujmou i Free People šaty, které jsou skutečným vyjádřením svobodného ducha. Skvěle se hodí na teplá období a pro večerní příležitosti k nim stačí jen přidat jeden ze svetrů, které tu najdeš, a bohémský model je na světě. Tohoto stylu se ale nemusíš vzdávat ani v zimě, protože Free People se postará i o kabát na zimu! Kromě toho stojí za pozornost nádherně zdobené krajkové podprsenky Free People, které jsou dostupné v mnoha barvách.

Každá svobodomyslná žena si Free People zamiluje

U Free People najdeš kousky v podstatě pro každou příležitost. Všechny jsou dělané s ohledem na filozofii firmy – mají jemný, ale přesto velmi atraktivní vzhled. Modely v našem Free People e-shopu si zamiluje každá žena, která miluje kombinaci trendů a vintage módy. Hodí se skvěle pro ty, které rády cestují a objevují, milují umění, jsou kreativní a užívají si své volnosti. Přesně těmto hodnotám oblečení odpovídá. Přes to všechno je ale pro tuto značku důležitý nejen vzhled oblečení, ale i jeho kvalita. Je jasné, že když u Free People najdeš svůj vysněný kousek, tak chceš, aby Tě dlouho doprovázel na Tvých dobrodružstvích. O to se Free People dokáže bez problému postarat. Nech se inspirovat naší nabídkou, objev, který styl Ti nejvíce sedí (Možná krajka? Možná barevný, živý vzor?) a pochlub se s ním na sociálních sítích široké komunitě fanoušků Free People.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Free People.