Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Free People
Počet produktů: 118
Sledovat

Free People – bohémská móda

První obchod Free People vznikl v 70. letech ve Philadelphii, kde ho založil muž jménem Dick Hayne. Obchod s oblečením se brzy stal velmi populární u mladých lidí. Samotná značka byla pak uvedena na trh v roce 1984, tentokrát už s jasným konceptem bohémské a uvolněné módy, která je inspirována ženskostí a duší a odvahou každé dívky. Pokud dnes hledáš oblečení, které je uvolněné, pohodlné, ale zároveň romanticky elegantní, pak jsi na správné adrese, protože Free People je jedním z největších prodejců tohoto stylu na světě. Pro značku je typické barevné oblečení se spoustou vzorů či aplikací a uvolněné střihy. Každá kombinace od Free People bude tak originální, že se nemusíš bát, že někdo na ulici bude vypadat úplně stejně jako Ty!

Vytvářej romantické outfity s modely Free People dostupné na ABOUT YOU

O kráse dámského oblečení od Free People se teď můžeš přesvědčit sama v našem e-shopu. Je zde spousta druhů oblečení, se kterým můžeš vytvářet úžasné romantické modely každý den. I obyčejné tričko nebo halenka je u této značky skoro uměleckým dílem. Dále Tě jistě zaujmou i Free People šaty, které jsou skutečným vyjádřením svobodného ducha. Skvěle se hodí na teplá období a pro večerní příležitosti k nim stačí jen přidat jeden ze svetrů, které tu najdeš, a bohémský model je na světě. Tohoto stylu se ale nemusíš vzdávat ani v zimě, protože Free People se postará i o kabát na zimu! Kromě toho stojí za pozornost nádherně zdobené krajkové podprsenky Free People, které jsou dostupné v mnoha barvách.

Každá svobodomyslná žena si Free People zamiluje

U Free People najdeš kousky v podstatě pro každou příležitost. Všechny jsou dělané s ohledem na filozofii firmy – mají jemný, ale přesto velmi atraktivní vzhled. Modely v našem Free People e-shopu si zamiluje každá žena, která miluje kombinaci trendů a vintage módy. Hodí se skvěle pro ty, které rády cestují a objevují, milují umění, jsou kreativní a užívají si své volnosti. Přesně těmto hodnotám oblečení odpovídá. Přes to všechno je ale pro tuto značku důležitý nejen vzhled oblečení, ale i jeho kvalita. Je jasné, že když u Free People najdeš svůj vysněný kousek, tak chceš, aby Tě dlouho doprovázel na Tvých dobrodružstvích. O to se Free People dokáže bez problému postarat. Nech se inspirovat naší nabídkou, objev, který styl Ti nejvíce sedí (Možná krajka? Možná barevný, živý vzor?) a pochlub se s ním na sociálních sítích široké komunitě fanoušků Free People.