FRENCH CONNECTION
Počet produktů: 4
Sledovat
Model/kaProdukt
FRENCH CONNECTION
Koktejlové šaty
  4 659 Kč
  6 214 Kč
  FRENCH CONNECTION
  Koktejlové šaty
   1 947 Kč
   3 250 Kč
   FRENCH CONNECTION
   Koktejlové šaty 'Rose Crepe Knit'
    3 614 Kč
    4 134 Kč
    FRENCH CONNECTION
    Koktejlové šaty 'Shikoku Crepe Light'
     2 255 Kč
     3 224 Kč

     French Connection – mladistvá móda ve francouzském stylu

     Britská značka French Connection vytváří nadčasovou módu pro ženy a muže ve francouzském stylu. Mladistvý vzhled s originálními střihy a svěžími barvami zdůrazňuje smysl pro trendy styl. French Connection nabízí oděvy, obuv a doplňky inspirované pulsem času, vhodné pro každou příležitost. Zakladatel Stephen Marks z Velké Británie měl v roce 1972 jediný cíl: vytvořit originální oděvy, které zaujmou. A to se mu podařilo. Dnes tuto světoznámou značku najdeš ve více jak 50 zemích světa. Charakteristickými prvky French Connection jsou vlastní originální nápady, vysoce kvalitní textilie a přijatelné ceny. Značka má svůj temperament, důvtip, a přitom je dostupná a přitažlivá pro všechny. Inspiruj se nabídkou oděvů v plných živých barvách, s výborně padnoucími střihy a vlastními vzory.

     French Connection vyzařuje rafinovanost pařížských žen

     Dosavadní návrháři French Connection zůstávají věrní francouzskému šarmu. Vedle současných trendů vytvářejí oděvy na každodenní použití. Sotva mohou být ženštější a elegantnější. Jsou stejně vhodné do kanceláře, jako na party nebo významnou životní událost. Z modelů French Connection vyzařuje rafinovanost, o které se říká, že ji oplývají pařížské ženy. Inovace a jedinečné pojetí s prvky Francie jsou krásným protikladem všeho britského. Sestav si hned několik šik outfitů od French Connection. Nech vyniknout svou individualitu a vlastní vkus. Neřiď se módním diktátem, snaž se odlišit se. Udrž si svou svobodu, nezávislost a osobitý postoj. Značka French Connection je připravena všechno tohle splnit a poskytnout Ti inteligentní oblečení s trochou nadsázky a drzosti. Díky němu posílíš své ego a zvedneš si sebevědomí.

     French Connection: designová značka pro suverénní zákazníky

     Kolekce French Connection by se daly rozdělit do tří hlavních proudů. První hlavní proud se vyznačuje čistými, sofistikovanými liniemi. Jsou určené jak pro pány, tak i pro dámy. Druhá linie se označuje písmeny FCUK, která vznikla zkrácením French Connection United Kingdom. Původně se touto zkratkou rozlišovaly jen dvě rozdílné sekce ve faxové korespondenci. Později se toto vtipné, trochu drsné a provokativní spojení připomínající jisté anglické slovíčko podařilo využít v marketingu. Kousky této linie jsou založené na denimu a hodí se na volný čas. Do třetice je tu formální sekce se zaměřením na ručně šité obleky, košile a kvalitní jemné svetry. Tak to je French Connection! Designová značka pro suverénní, nejen mladé zákazníky.