Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Všechny produkty od GANT195

GANT móda a hodinky: Cool, ležérní a sportovní

Už celých 70 je GANT synonymem stylu. Autentické kolekce této švédsko-americké značky si nepotrpí na zdobnost a květnatost. Zaujmou sportovní elegancí a praktičností. V oblečení i v doplňcích, jako jsou hodinky GANT, se americká uvolněnost pojí se švédským designem a dohromady vytvářejí styl, který vyniká čistotou a jednoduchostí. Styl, který se drží při zemi, který je uvolněný a ušlechtilý současně. Tato každodenní móda je perfektní pro sebevědomé a stylové ženy i muže. Čisté linie, decentní barvy a vzory jsou pro tuto tradiční značku charakteristické stejně jako sportovní designy evokující look univerzitních kampusů. „Autentičnost na prvním místě“, tak by mohlo znít motto této značky. Zákazníci mezinárodně úspěšné značky GANT si potrpí na opravdovost, na jednoduchou módu a uvolněný a stylový způsob života. Tato značka si zakládá na nejvyšší kvalitě, nejlepším zpracování a padnoucím střihu. V našem e-shopu najdeš všechno, po čem tvé módní srdce touží: od GANT košil a blůz přes kalhoty a svetříky až po džíny a boty GANT.

Autentické módní styly od GANT

Ušlechtilé, elegantní, sportovní – tak se prezentuje móda GANT dnes stejně jako tenkrát. Za úspěchem této světově proslulé módní značky stojí vysoká kompetence v oblasti módy. Historie značky sahá daleko do minulosti, do počátku minulého století. Jméno jí propůjčil Bernard Gant, který v roce 1914 emigroval do USA z Ukrajiny. Vyučený krejčí se usadil v New Yorku a živil se šitím kvalitních košil. Jeho podnikatelský potenciál ve 40. letech vyústil ve zrod značky „GANT Shirtmakers“. Inspiroval se sportovním, ležérním a přitom elegantním stylem oblékání vyšších společenských vrstev a studentů elitních vysokých škol východního pobřeží a značku nejdříve orientoval na košile a trička. Bernard Gant byl tím, kdo stál na počátku popularity legendárních košil s propínacími knoflíčky na límečku (button down), které se řadily mezi nejprodávanější módní artikly a stále větší popularitě se opět těší i dnes. V roce 1980 značku GANT odkoupili 3 švédští podnikatelé a roku 2008 přešla do švýcarského vlastnictví. Značka si přesto plně uchovala svůj typický styl. GANT trička a košile se nadále vyznačují tradičním sportovním stylem univerzitních kampusů ovlivněným prostředím rugby a polo a reprezentovaným elegantními klubovými saky, oxfordskými košilemi a svetry GANT. Není náhodou, že je tato značka známá po celém světě a že se stala neodmyslitelnou součástí mezinárodní módy.

Vstup do světa GANT s e-shopem ABOUT YOU

Také nedáš dopustit na autentické sebevědomé styly švédsko-americké značky GANT? Cítíš se dobře v elegantním sportovním oblečení? Na ABOUT YOU najdeš vše, po čem srdce touží: od cool mikin GANT přes ležérní svetry až po legendární košile a trička. Rozhlédni se, nech se inspirovat – určitě najdeš to pravé přesně pro tebe. Chceš navíc při nákupu ušetřit nějakou tu kačku? Porozhlédni se v naší kategorii GANT výprodej.

PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG