Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5


GAP jako značka, která má rozmanitost a inkluzi v genech

Doris a Don Fisher otevřeli svou první prodejnu GAP v roce 1969 na Ocean Avenue v San Franciscu. Důvody byly zcela prozaické – Don pro sebe nemohl sehnat ty správné, skvěle padnoucí džíny. Z počátku ani nesnili o tom, že by dokázali v maloobchodu způsobit revoluci. A přece se jim to podařilo. V dalších letech se společnost rychle rozrůstala a dnes tvoří firemní portfolio hned 5 módních značek: GAP, Banana Republic, Old Navy, Athleta a Intermix. Společnost má více než 125 tisíc zaměstnanců, 3 300 prodejen v 90 zemích a několik globálních eshopů. A stále roste. V GAP věří, že jedinou správnou cestou k úspěšnému růstu je mít rozmanitý tým zaměstnanců, který je schopen navrhovat stále lepší výrobky. A právě proto ve společnosti pracují lidé, kteří se nebojí riskovat. Lidé, kteří pracují s vášní, trpělivostí a odhodláním. Jsou kreativní a mají vliv.

Americký optimismus a ležérní styl s GAP

Ikonické oblečení GAP má čisté linie a střihy. Je plné sebevědomí, pohodlné, klasické a přece moderní. V každé kolekci se dají vystopovat denimové kořeny a produkty s jasným rukopisem značky. Aby ne, podobné klasické kousky jsou základem každého trendy šatníku. GAP je mladistvá energie a svoboda vyjádřit svůj individuální styl. V tomto GAP Online Shop najdeš pánské a dámské oblečení, ale i řadu pro děti GAP Kids a také pro nejmenší Baby GAP. A firma nezapomíná ani na těhotné ženy se svou kolekcí GAP Maternity.

GAP: revoluce v oblekání

Kultura rovných příležitostí a boj proti diskriminaci. Zakladatel značky jednou řekl: „změň nebo zemři“ A všichni fanoušci GAP tuto myšlenku stále ctí. Firma způsobila revoluci nejen v americkém stylu oblékání a v samotné výrobě oděvů, ale i ve způsobu jejich prodeje. A i dnes se snaží přinášet změnu každý den. GAP si zakládá na rovnocených příležitostech – ženy v GAP mají stejné platové podmínky jako muži. V centru pozornosti značky jsou lidé. Ti, kteří výrobky navrhují, vyrábí a prodávají, a ti, kteří je kupují. Značka nezapomíná ani na udržitelnost – firemní závazek zní, že do roku 2021 bude 100% bavlny, kterou GAP nakupuje, z udržitelnějších zdrojů. GAP rozšířil ikonický americký styl oblékání z ulic San Francisca do celého světa – jaká bude další cesta značky?

PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG