Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Gina Trickot: Příjemná móda pro ženy na každý den

Je čas na nové kousky do Tvého šatníku? Seznam se s módou Gina Trickot, která je nekomplikovaná a krásná. Ano, nekomplikovaná. Značka si totiž libuje v tom dělat věci hlavně jednoduše, což se odráží nejen v designech jejího dámského oblečení, ale i v celém procesu výroby. Zajímavostí je, že ze všech 1900 zaměstnanců, které firma má, je celých 98 % žen. A ty se samy sebe každý den ptají: „Je tohle něco, co bych nosila? Jaký kousek bych zkombinovala s tímhle?“ Za každým kouskem zkrátka stojí hodně práce a přemýšlení, než spatří světlo světa, což se děje i v tak krátkém čase, jako jsou 2 týdny, které uplynou od prvního designu až po jejich doručení do obchodních domů. Značka je totiž flexibilní a má skvěle vychytanou logistiku. Chceš promyšlené oblečení, které tvoří ti, kteří ho sami nosí? Projdi si nabídku Gina Trickot online na ABOUT YOU stvořenou od žen pro ženy a ulov si ty nejlepší kousky.

Gina Trickot: Svěží vítr ze severu

Není to jen značka, ale celý módní řetězec ze Švédska zaměřující se na jemnou ženskou módu, která je nyní dostupná už více než v 30 zemích! Možná Tě to překvapí, ale ústřední myšlenka za založením značky v roce 1997 byla vlastně dost základní. Asi každý chce perfektní oblečení, ale za dostupnou cenu. A právě cena téhle módy se diskutovala už při jejím samotném startu u rodinného stolu zakladatelů. Umíš si představit ten pocit, když v obchodě vybíráš oblečení, nějaký model Tě okouzlí, a pak otočíš cenovku? Pokud se tohle stane u oblečení Gina Trickot, srdce by Ti mělo poskočit radostí. Takhle přijatelná cena za tak super kousek? Právě taková představa pohání značku dopředu. A proč Gina Trickot? Název je nasnadě: Ze začátku firma vyráběla a prodávala pouze trikotové topy, a to ve 12 obchodech pouze ve Švédsku. Postupně začala prodávat i jiné kousky oblečení, ale krásná a jednoduchá trička na tělo zůstala i dál hlavním stavebním kamenem její nabídky. V kamenných prodejnách je dnes brand dostupný také v ostatních severských zemích a v Německu. Online Gina Trickot ale seženeš po celém světě. Využij skvělé nabídky na ABOUT YOU a dostaň tuhle skvělou skandinávskou módu k sobě do šatníku v extrémně krátkém čase!

Gina Trickot na ABOUT YOU – upnuté topy a mnohem víc

Nabídka produktů Gina Trickot na ABOUT YOU Ti přináší nadupané basic kousky, které hravě zkombinuješ s celým osazenstvem svého šatníku! Jednobarevné legíny, dlouhé sukně i příjemné svetry v neutrálních odstínech jen čekají, až je zařadíš mezi své nové oblíbené kousky. Skutečnou pozornost si ale zaslouží trička s dlouhým rukávem z elastických materiálů, které dokonale přilnou k Tvému tělu. Jsou jednoduchá, takže se budou hodit ke všemu, ale přece jen jsou něčím unikátní. Jejich neobvyklé střihy vytvářejí perfektní, ženskou a svůdnou siluetu, která zaujme Tvé široké okolí! Nech se okouzlit rafinovanými průstřihy nebo modely s jedním rukávem, se kterými si tahle značka umí pěkně vyhrát. Je zbytečné platit víc, když to jde dostupně, a přece tak krásně! Objednej si své nové oblečení Gina Trickot online z ABOUT YOU hned teď a už se začni těšit na nadupaný balíček plný okouzlujícího severského stylu. V jednoduchosti je síla!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Gina Tricot.