ZIMNÍ SLEVY! Sleva až do 60 %5

 Popis značky

Hailys je svěží vítr a špetka drzosti

Miluješ hravou módu, která je občas trochu rozjívená? Potrpíš si na přiléhavé střihy, rafinované modely, které ale nejsou prvoplánově sexy? Ráda se bavíš? Jsi ráda středem pozornosti a užíváš si být jiná? Pak si určitě nenechej ujít rozzářené kolekce téhle svěží německé značky. Čekají tu na tebe veselé vzory, které mají šmrnc, drzé nápisy, tak trochu nestoudně krátké crop topy, kraťasy a kalhoty s vysokým pasem nebo lehoučké letní šaty. Zkrátka nepřijdou ani milovnice uhlazeného stylu – prohlédni si elegantní trenčkoty a pouzdrové sukně. Máš ráda jednoduché, funkční oblečení? Jsi královna večírků? Nebo snad od všeho trochu? Hailys myslí i na Tebe! Jejich kolekce jsou zkrátka tak rozmanité, pestré a překvapivé jako ženská duše. Právě proto se do Hailys zamiluješ.

Hailys je móda pro ženy s nespoutanou duší

Je vlastně úplně jedno, jestli tě móda zajímá, nebo ne. Hailys budou totiž chtít nakupovat i kamarádky, které si na čančání nepotrpí. Obrovskou devizou téhle značky je pestrost stylů, skvělé oko na trendy a odzbrojující kouzlo. Návrháři Hailys si rádi hrají s materiály a texturami, nezapomínají na detaily a kombinují zdánlivě nekombinovatelné. Najdeš tu třeba utility bundu s etno akcenty, romantickou rozevlátou blůzku s květinovým potiskem nebo plandavé kalhoty s plameňáky. Část sortimentu tvoří elegantní kousky pro sofistikovaný a preppy look – propínací sukně, blejzry a jednoduché topy. I ty jsou ale něčím ozvláštněné, třeba zavazováním nebo šněro-váním. Pokud dáváš přednost kalhotám, prohlédni si kolekci džín s třpytivými kamínky nebo perličkami. A připrav se na spoustu pozornosti, v modelech od Hailys Tě totiž nikdo nepřehlédne.

Mise Hailys: Šťastné zákaznice a snadné nakupování

Tahle rozjívená módní značka pro věčně mladé duše vznikla v Německu v roce 2012. Cílem bylo především usnadnit proces nakupování bez předobjednávek a hlavně – navrhovat a vyrábět módu, která je trendy a osobitá zároveň a není potřeba za ni utrácet statisíce. Nakupování i móda má být zábava a každá zákaznice se musí cítit skvěle. Tým Hailys ví, že ženy chtějí všechno a nejlíp okamžitě, a podle toho přistupují ke svým zákaznicím i celému konceptu značky. Místo toho, aby se pokoušeli trh měnit, naslouchají mu a sledují, co se líbí. Komunikují se svými zákaznicemi a svoje kolekce přizpůsobují jejich přání – a i proto je tolik milujeme.