Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od HUNTER51

Hunter – tradiční styl Velké Británie

Hunter je legendární britská firma, která se zaměřuje na výrobu obuvi. Má v ní už opravdu mnohaletou praxi. Založena byla v roce 1856 a od počátku své modely vyrábí v duchu klasické britské módy, kterou okořeňuje nejnovějšími trendy. Nejznámějším kusem repertoáru Hunter jsou tradiční holínky. Protože v Anglii prší hodně, kvalitní holínky jsou nezbytností každého botníku. I u nás je přes rok spousta deštivých dnů, ale to by nemělo být důvodem, proč nevyrazit ven a neužívat si života. Díky značce Hunter navíc budeš v těchto botách vypadat vždy stylově, protože v průběhu let dodala svým botám moderní vzhled, takže ti budou nejen dlouho sloužit, ale budeš v nich poutat pozornost svým stylem.

Legendární holínky a další modely od Hunter nyní na ABOUT YOU

Podívej se na náš Hunter shop na ABOUT YOU a zjistíš, že tahle značka nabízí skutečně něco unikátního. V kategorii dámských bot najdeš desítky moderních kousků, které bude radost zakomponovat do svého outfitu. Objevit můžeš třeba Hunter holínky, ale i kotníkové boty, které se do sychravých dnů perfektně hodí také. Výjimečné na Hunter botách je, že přestože se může zdát, že jde o boty dělané do přírody, můžeš v nich bez problému vyrazit i každý den do města, do práce nebo na schůzku s přáteli. V průběhu let se z nich totiž stal skvělý módní doplněk dostupný v mnoha barvách a vzorech, který ti i v nejchmurnějších dnech zlepší náladu a budou tě motivovat jít ven. Je jedno, jaké je zrovna počasí! Přestože jsou holínky stále doménou značky, Hunter už vyrábí i další druhy obuvi jako třeba ležérní pantofle, které se skvěle hodí ke sportovním outfitům.

Hunter vyrábí luxusní boty i pro děti

Děti jsou právě těmi, komu většinou deštivé a sychravé počasí nejméně vadí, a užívají si spoustu dobrodružství bez ohledu na to, jestli svítí slunce nebo silně prší. A přesně pro ně tedy Hunter vyrábí také dětské holínky, ve kterých je nebude nic omezovat v dovádění v dešti. Jsou dostupné v mnoha zářivých, veselých barvách, které budou děti každého věku opravdu bavit. Hunter je skvělým příkladem značky, která kombinuje trendy styl boty s vysokou funkčností a kvalitou. O její kvalitě svědčí třeba i to, že si této firmy všimla i britská královská rodina. Dopřej si tedy teď i ty luxusní boty, které tě budou doprovázet v nepříjemném počasí a pochlub se svým blízkým se svým novým modelem od Hunter.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky HUNTER pro ženy a muže.