Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od HUNTER46

Hunter – tradiční styl Velké Británie

Hunter je legendární britská firma, která se zaměřuje na výrobu obuvi. Má v ní už opravdu mnohaletou praxi. Založena byla v roce 1856 a od počátku své modely vyrábí v duchu klasické britské módy, kterou okořeňuje nejnovějšími trendy. Nejznámějším kusem repertoáru Hunter jsou tradiční holínky. Protože v Anglii prší hodně, kvalitní holínky jsou nezbytností každého botníku. I u nás je přes rok spousta deštivých dnů, ale to by nemělo být důvodem, proč nevyrazit ven a neužívat si života. Díky značce Hunter navíc budeš v těchto botách vypadat vždy stylově, protože v průběhu let dodala svým botám moderní vzhled, takže ti budou nejen dlouho sloužit, ale budeš v nich poutat pozornost svým stylem.

Legendární holínky a další modely od Hunter nyní na ABOUT YOU

Podívej se na náš Hunter shop na ABOUT YOU a zjistíš, že tahle značka nabízí skutečně něco unikátního. V kategorii dámských bot najdeš desítky moderních kousků, které bude radost zakomponovat do svého outfitu. Objevit můžeš třeba Hunter holínky, ale i kotníkové boty, které se do sychravých dnů perfektně hodí také. Výjimečné na Hunter botách je, že přestože se může zdát, že jde o boty dělané do přírody, můžeš v nich bez problému vyrazit i každý den do města, do práce nebo na schůzku s přáteli. V průběhu let se z nich totiž stal skvělý módní doplněk dostupný v mnoha barvách a vzorech, který ti i v nejchmurnějších dnech zlepší náladu a budou tě motivovat jít ven. Je jedno, jaké je zrovna počasí! Přestože jsou holínky stále doménou značky, Hunter už vyrábí i další druhy obuvi jako třeba ležérní pantofle, které se skvěle hodí ke sportovním outfitům.

Hunter vyrábí luxusní boty i pro děti

Děti jsou právě těmi, komu většinou deštivé a sychravé počasí nejméně vadí, a užívají si spoustu dobrodružství bez ohledu na to, jestli svítí slunce nebo silně prší. A přesně pro ně tedy Hunter vyrábí také dětské holínky, ve kterých je nebude nic omezovat v dovádění v dešti. Jsou dostupné v mnoha zářivých, veselých barvách, které budou děti každého věku opravdu bavit. Hunter je skvělým příkladem značky, která kombinuje trendy styl boty s vysokou funkčností a kvalitou. O její kvalitě svědčí třeba i to, že si této firmy všimla i britská královská rodina. Dopřej si tedy teď i ty luxusní boty, které tě budou doprovázet v nepříjemném počasí a pochlub se svým blízkým se svým novým modelem od Hunter.