Speciální podzimní slevy: Až -60 %5

 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od JACQUELINE de YONG584

Jacqueline de Yong: Uhlazený styl se špetkou smyslnosti

Jacqueline de Yong je móda určená pro všechny mladé dámy, které si potrpí na kombinaci nekompromisní autenticity a sladkosti… a miluje džínovinu. Sedí to na Tebe? Jsi pohodová, máš vlastní styl a ke všemu přistupuješ s nadhledem? Pak by to samé měl odrážet i Tvůj šatník. Jsi ráda jednou za princeznu, podruhé za sofistikovanou dámu? S Jacqueline de Yong to nebude problém. V jejich nabídce najdeš roztomilé topy, elegantní kabáty, sukně na romantickou schůzku i do kanceláře a spoustu dalších nezbytností. Modely téhle značky jsou milé, rozverné a pohodové a nenajdeš tu nic prvoplánově vyzývavého. Prozkoumej kolekce této značky a nechej se okouzlit klasickými kousky v moderním pojetí.

Jacqueline de Yong: Móda s dívčím kouzlem

Kolekce Jacqueline de Yong mají všechno, co jako v šatníku potřebuješ – šaty, džíny, bundy, kalhoty a svetry, jednoduché blůzy a klasické košile. Šaty jsou většinou košilového střihu, jsou ležérní a uvolněné. Budeš se v nich cítit pohodlně bez toho, aby sis neustále kontrolovala, jestli Ti nečouhá zadek nebo prsa. Nejčastěji tu narazíš na elegantní košilové šaty se zavazováním v pase a klasické maxi šaty. V nabídce sukní na Tebe čekají klasické tužkové nebo třeba módní propínací mini. Barevná škála je postavená na základních středních a světlejších tónech s občasným oživením v podobě rudé nebo limetkové. Potisk je spíš drobný a značka hodně sází i na klasické puntíky a proužky. Objev dívčí šarm této značky a prozkoumej jejich kolekce online. Buď stylová a nespokoj se s málem.

Jacqueline de Yong je členem rodinného podniku

Značka Jacqueline de Yong patří do módní rodiny BESTSELLER, což je rodinný podnik čítající přes 20 individuálních módních značek oblečení a doplňků pro muže, ženy, teenagery a děti. Jejich produkty můžeš koupit online a na více než 2700 kamenných obchodech v Evropě, na Středním východě, v Severní Americe, Latinské Americe, Austrálii a Indii. Čínská skupina BESTSELLER má přes sedm tisíc prodejních míst. BESTSELLER je jednou z firem, které kladou velký důraz na udržitelnost a původ zdrojů a používaných materiálů. V tom se snaží podporovat také své dodavatele i zákazníky. BESTSELLER nevlastní žádné výrobní továrny a jejich modely se šijí převážně v Číně, Indii, Bangladéši, Turecku a v Itálii.