KILLTEC: Pro ambiciózní sportovce i městské typy

Skvělý výkon od sebe neočekávají jen profesionálové, ale i nadšenci, kteří se o víkendu vydávají na svah, na kolo nebo trénují na půlmaraton. Správná výbava, na kterou je spoleh za všech okolností a za každého počasí, je prostě nezbytná. Sportuješ? Chystáš se začít? Killtec eshop je ideálním odrazovým můstkem – sport je jejich vášní a láskou a každá kolekce je výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumu. V jejich katalogu najdeš funkční oblečení a obuv pro muže, ženy i děti. S KILLTEC nemusíš dělat kompromisy – od téhle značky totiž můžeš očekávat nejen špičkový výkon, kvalitu a spolehlivost, ale taky super vzhled se spoustou zajímavých detailů. S KILLTEC tě bude sport bavit ještě víc. Prozkoumej jejich nabídku online a vybav se do sněhu, do parku i na green.

KILLTEC: Sportovní móda i do města

V katalogu KILLTEC cz najdeš dvě základní kolekce. Aktuální kolekce Outdoor je určená na sport a outdoorové aktivity – pro situace, kdy oceníš nepromokavý materiál, lehkou látku a odolnost proti větru. Oděvy na letní měsíce neobsahují PFC, jsou maximálně prodyšné a lehoučké a navíc - sluší. Přesvědč se sama v Killtec eshopu. Nikde není psáno, že je tahle značka jenom pro vrcholové sportovce. Jejich oblečení oceníš i při nenáročných projížďkách na kole nebo na procházce se psem. Městskou kolekcí KILLTEC dokazuje, že se outdoorové oblečení skvěle hodí i do města, takže rovnou zapomeň na všechny ty zkazky o teplácích do tělocvičny, které už dávno neplatí. Ve stylových modelech od KLLTECU budeš šik i v kavárně nebo v parku. Připrav se na hebké materiály a velmi ženské barvy, jako je jemně pudrová nebo tmavě růžová. Prozkoumej nabídku KILLTEC eshop a rozhodni se pro funkční pohodlí se skvělým stylem.

KILLTEC: Kvalita od roku 1981

Tahle značka rozhodně nepatří mezi vyjevené nováčky. Günther Killer začal vyrábět sportovní oblečení v roce 1981 a nabídka se brzy rozrostla o další outdoorovou výbavu. Díky jeho skvělým znalostem, úzké spolupráci se zákazníky a hlavně jeho obrovskému nadšení firma přímo pohádkově rostla – už tři roky po založení měla vybudované jméno a pevné postavení na trhu. V současnosti vedou společnost jeho synové Marcus a Sven. KILLTEC spolupracuje přibližně s 3500 partnery v 35 zemích světa. Prozkoumej nabídku Killtec a vyber si stylové a zároveň funkční oblečení, na které se můžeš spolehnout ve větru i v dešti.