LACOSTE Logo
Lacoste Sport Logo
Lacoste LIVE Logo

LACOSTE - boty, polo trika a další móda

Absolutní klasikou z módního domu Lacoste jsou přirozeně polo trička, která od roku 1927 osobně navrhoval René Lacoste. Dodnes se na nich od té doby změnilo jen málo, stejně jako i na ostatních produktech, jejichž poznávacím znakem je krokodýl. Jeho uvedení byla mimochodem opravdová zvláštnost, protože značka byla první, která své logo umísťovala velmi viditelně na všechny své výrobky. A činí tak stále. Historie této firmy a samozřejmě také jejích známých tenisek se dodnes odráží ve všech jejích produktech. Kupříkladu boty LACOSTE byly přímo ovlivněny zkušenostmi zakladatele firmy. Výběr bot LACOSTE s krokodýlem je dnes velice široký. Jsou oblíbené nejen díky svému nebývalému komfortu při nošení, ale samozřejmě i díky nezaměnitelnému francouzskému stylu. Prvotřídní materiály a jednoduchý nadčasový design jsou u těchto bot naprostou samozřejmostí. A platí to i pro dámské tenisky.

Na žádném polu LACOSTE nechybí krokodýl – logo značky

Historie světově proslulé značky Lacoste začala neobvykle - sázkou. Velmi úspěšný francouzský tenista René Lacoste byl během známého Davis Cupu v roce 1923 ve Spojených státech a spolu s jeho týmovým kolegou Pierrem Gillou se procházel v centru Bostonu. Když procházeli kolem výlohy s luxusním koženým zbožím, vsadil se s kolegou o kufr z aligátoří kůže, že vyhraje svůj zápas. I když René Lacoste svůj zápas zcela jednoznačně prohrál, zůstala mu po něm přezdívka. Od té doby se mu na tenisové scéně už neřeklo jinak než “krokodýl”. Odvážný Francouz toto jméno přijal za vlastní, ba co víc, na své tenisové košile si přišil velkého krokodýla. Logo jeho budoucího módního impéria bylo na světě. Dnes tento krokodýl patří mezi nejznámější loga značek z celého světa a nenašli bychom ho už jen na košilích, ale třeba i na pánských hodinkách či dámských kabelkách.

Vše po čem srdce touží v LACOSTE e-shopu ABOUT YOU

LACOSTE Shop už díky své velké nabídce rozmanitého zboží a dlouhé historii není ledajakou značkou oblečení, ale představuje celý osobitý styl. LACOSTE online nenabízí jen dodávku oblečení nebo dámských hodinek, ale své zákazníky obohacuje o životní postoje a pocity. Jde o styl, který se vzešel z kombinace sportu a ušlechtilosti prvních tenisových legend a stále žije v každém jednom tričku i v každé kabelce LACOSTE. Životní postoj, který reprezentuje, je koneckonců tajemstvím úspěchu Francouzů. U nás v ABOUT YOU najdeš přesně takové oblečení, jaké hledáš. Přesvědč se o značce s krokodýlem na vlastní oči a kůži a prohledej e-shop Lacoste Online v ABOUT YOU!