Přejít na hlavní obsah
Všechny produkty od LEVI'S1 201

Džíny Levi's® 501® změnily vše. Tento legendární střih vznikl před 149 lety, kdy se z užitkové uniformy zrodila skutečná ikona. Abychom náležitě oslavili tento ikonický kousek, spojili jsme se tuto sezónu s pěti novými vizionáři, kteří ztělesňují ducha džín 501® a vzdávají hold džínám, které to všechno začaly.

Levi's® 501® - nosí Hailey Bieber

Hailey Bieber není třeba představovat. Modelka, podnikatelka a youtuberka zdobí obálky mnoha časopisů, stojí v čele mnoha významných kampaní a je ve vztahu, který je jedním z nejvyhledávanějších na internetu. Poté, co loni na jaře spustila svůj mimořádně úspěšný kanál na YouTube, získala Hailey ještě více příznivců díky komediálním pořadům, jako je "Kdo je v mé koupelně?", v němž se slavní hosté účastní menšího posezení na velmi nečekaném místě — v prostorné koupelně připomínající lázně. "K založení kanálu YouTube mě inspiroval pocit, že mě lidé vlastně neznají," vysvětluje Hailey. "Měla jsem pocit, že díky tomu lidé opravdu poznají, kdo jsem jako člověk, místo toho, aby si v hlavě jen představovali, jaká ve skutečnosti asi můžu být."


Móda Levi's – tradice potkává modernost

Existuje opravdu málo značek oblečení, které se mohou pochlubit tak dlouhou tradicí a zajímavou historií jako Levi's. Asi málokdo ví, že zakladatel značky Levi Strauss pocházel z Německa, ale značku založil v Americe. Levi Strauss, otec značky, se narodil v Bavorsku. Za časů legendární sanfranciské zlaté horečky přitáhla slibná Amerika i jeho. Roku 1853 založil obchod s textilním zbožím, oblečením, botami i dalším zbožím prodávaným maloobchodníkům divokého západu. Levi Strauss a Schneider Jacob Davis pak vyvinuli nýty, které dodaly pracovním oděvům větším odolnost. Dnes tuto maličkost nacházíme na některých typech oblečení běžně, ale její počátek je neodmyslitelně spjatý právě se založením značky Levi's. Dalším důležitým mezníkem byl pro tuto společnost, ale i pro módní svět jako takový, vynález modrých džínů. I tento výtvor byl dílem Strausse a Davise a oba si jej spěšně nechali patentovat. Dnes je oblečení Levi's vnímáno jako vpravdě cool městská neformální móda. Příznivci módy oceňují především džíny Levi's. Ale i ostatní móda této značky slaví díky svému každodennímu stylu úspěch.

Levi's Fashion: Městská streetová móda

Levi's je důkazem toho, že i praktická móda může být zatraceně sexy. Hlavní barvou značky je přirozeně modrá. Ideálně střižené košile dávají vyniknout postavě a současně zakryjí problémové partie všude, kde je to třeba. Móda Levi's je úžasně pohodlná a skýtá nekonečné možnosti kombinací. Dej volnost své fantazii a vytvoř si svůj vlastní styl přesně podle svého gusta.

V ABOUT YOU nakoupíš dámskou i pánskou módu Levi's online

Hledáš módu s velkou dávkou pohody a uvolněnosti? Na ABOUT YOU na tebe čeká široké spektrum nejrůznějších džínů a oblečení Levi's. Pohodlné džínové kalhoty zaručí, že se při každodenním nošení budeš cítit dobře a volně splývající košile se můžou klidně stát tvým novým nejoblíbenějším druhem oblečení.

Na ABOUT YOU můžeš mimo jiné najít také značky Levi's Made & Crafted a Levi's Line 8 nebo kultovní model džínů Levi's 501.

Od značky Levi's by se ti mohlo líbit: