-25 % EXTRA na VEŠKERÉ PÁNSKÉ OBLEČENÍ5

Pouze:00hod.00min.00sek

Móda Levi's – tradice potkává modernost

Existuje opravdu málo značek oblečení, které se mohou pochlubit tak dlouhou tradicí a zajímavou historií jako Levi's. Asi málokdo ví, že zakladatel značky Levi Strauss pocházel z Německa, ale značku založil v Americe. Levi Strauss, otec značky, se narodil v Bavorsku. Za časů legendární sanfranciské zlaté horečky přitáhla slibná Amerika i jeho. Roku 1853 založil obchod s textilním zbožím, oblečením, botami i dalším zbožím prodávaným maloobchodníkům divokého západu. Levi Strauss a Schneider Jacob Davis pak vyvinuli nýty, které dodaly pracovním oděvům větším odolnost. Dnes tuto maličkost nacházíme na některých typech oblečení běžně, ale její počátek je neodmyslitelně spjatý právě se založením značky Levi's. Dalším důležitým mezníkem byl pro tuto společnost, ale i pro módní svět jako takový, vynález modrých džínů. I tento výtvor byl dílem Strausse a Davise a oba si jej spěšně nechali patentovat. Dnes je oblečení Levi's vnímáno jako vpravdě cool městská neformální móda. Příznivci módy oceňují především džíny Levi's. Ale i ostatní móda této značky slaví díky svému každodennímu stylu úspěch.

Levi's Fashion: Městská streetová móda

Móda Levi's je ideální pro ty, co zbožňují pulzující města plná vzrušujících míst a nezapomínají žít. Levi's je důkazem toho, že i praktická móda může být zatraceně sexy. Hlavní barvou značky je přirozeně modrá. Ideálně střižené košile dávají vyniknout postavě a současně zakryjí problémové partie všude, kde je to třeba. Móda Levi's je úžasně pohodlná a skýtá nekonečné možnosti kombinací. Dej volnost své fantazii a vytvoř si svůj vlastní styl Levi's přesně podle svého gusta.

V ABOUT YOU nakoupíš dámskou i pánskou módu Levi's online

Hledáš módu s velkou dávkou pohody a uvolněnosti? Pak se rozhodně podívej do značkového obchodu Levi's na ABOUT YOU. Čeká zde na tebe široké spektrum nejrůznějších džínů a oblečení Levi's. Pohodlné džínové kalhoty zaručí, že se při každodenním nošení budeš cítit dobře a volně splývající košile se můžou klidně stát tvým novým nejoblíbenějším druhem oblečení.

Na ABOUT YOU můžeš mimo jiné najít také značky Levi's Made & Crafted a Levi's Line 8 nebo kultovní model džínů Levi's 501.