Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od MARCO TOZZI396

Marco Tozzi: italské trendy na vysoké úrovni

Marco Tozzi boty jsou charakteristické působivým komfortem a módními styly na vysoké úrovni. Jsou inspirovány italskými trendy a kombinované s čistými liniemi. Marco Tozzi přesně ví, jak zapůsobit. Díky své velké rozmanitosti nabízí jak společenské boty pro zvláštní příležitosti, tak i neformální, pro volný čas. Dámská a pánská obuv a kabelky značky Marco Tozzi přišly na svět v roce 1979. Jsou součástí skupiny mezinárodního výrobce obuvi Wendel, dceřiné společnosti Wortmann Group, se sídlem v německém Severním Porýní-Vestfálsku. Marco Tozzi se svými čtyřmi kolekcemi za sezónu a více než 400 modely se pyšní nejnovějšími trendy z módních přehlídek a světoznámých metropolí. Tím Marco Tozzi získávají jasný, moderní, mladistvý dotek. Právem značka patří mezi jednoho z účastníků top kategorie světa módy.

Marco Tozzi – nepostradatelný doplněk sebevědomého zákazníka

Boty Marco Tozzi jsou nepostradatelným doplňkem každého sebevědomého zákazníka. Trendová značka představuje v každé kolekci kreativní vzory a inspirativní vzhled. Zaměřuje se na vysoce kvalitní materiály a moderní design. Ať už se jedná o boty na každodenní použití nebo o elegantní večerní modely, každý si u Marco Tozzi najde něco podle svého vkusu. Hlavním profilem značky je obuv s mnoha liniemi, která by vyhověla rozdílným požadavkům klientů. Na chladné dny má v portfoliu kozačky Marco Tozzi na vysokém podpatku i měkké sněhule, které jsou nejen pohodlné ale také estetické. Na léto je tu široká škála modelů v jemných barvách vypracovaných do posledního detailu. Objev kombinaci různých materiálů a stylů: plátěné, korkové, s ozdobnými pásky, na platformě, s kamínky, v metalickém provedení, s mašlemi, perlami nebo klasické jemné kožené.

Marco Tozzi = německá kvalita a preciznost

Díky nejnovějším technologiím je obuv Marco Tozzi neskutečně komfortní. Speciální anatomické stélky se optimálně přizpůsobují potřebám mužů a žen. Pohoda při nošení je samozřejmě nejdůležitější. Díky měkké stélce se Tvá tělesná hmotnost rozloží a podpoří individuální tvar chodidla. Nikde nic neškrtí, netlačí a není v napětí. Marco Tozzi přichází i s unikátním tlumičem v oblasti paty. Má zvláštní pneumatické komory uvnitř, které zaručují tlumení nárazů o více než 50%. Nárazy při chůzi jsou tak minimalizovány o více než polovinu, zatímco Tvé nohy, klouby a páteř jsou ušetřeny. Německá kvalita a preciznost na každém kroku, to je Marco Tozzi.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky MARCO TOZZI.