Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
MARCO TOZZI
Počet produktů: 230
Sledovat

Marco Tozzi: italské trendy na vysoké úrovni

Marco Tozzi boty jsou charakteristické působivým komfortem a módními styly na vysoké úrovni. Jsou inspirovány italskými trendy a kombinované s čistými liniemi. Marco Tozzi přesně ví, jak zapůsobit. Díky své velké rozmanitosti nabízí jak společenské boty pro zvláštní příležitosti, tak i neformální, pro volný čas. Dámská a pánská obuv a kabelky značky Marco Tozzi přišly na svět v roce 1979. Jsou součástí skupiny mezinárodního výrobce obuvi Wendel, dceřiné společnosti Wortmann Group, se sídlem v německém Severním Porýní-Vestfálsku. Marco Tozzi se svými čtyřmi kolekcemi za sezónu a více než 400 modely se pyšní nejnovějšími trendy z módních přehlídek a světoznámých metropolí. Tím Marco Tozzi získávají jasný, moderní, mladistvý dotek. Právem značka patří mezi jednoho z účastníků top kategorie světa módy.

Marco Tozzi – nepostradatelný doplněk sebevědomého zákazníka

Boty Marco Tozzi jsou nepostradatelným doplňkem každého sebevědomého zákazníka. Trendová značka představuje v každé kolekci kreativní vzory a inspirativní vzhled. Zaměřuje se na vysoce kvalitní materiály a moderní design. Ať už se jedná o boty na každodenní použití nebo o elegantní večerní modely, každý si u Marco Tozzi najde něco podle svého vkusu. Hlavním profilem značky je obuv s mnoha liniemi, která by vyhověla rozdílným požadavkům klientů. Na chladné dny má v portfoliu kozačky Marco Tozzi na vysokém podpatku i měkké sněhule, které jsou nejen pohodlné ale také estetické. Na léto je tu široká škála modelů v jemných barvách vypracovaných do posledního detailu. Objev kombinaci různých materiálů a stylů: plátěné, korkové, s ozdobnými pásky, na platformě, s kamínky, v metalickém provedení, s mašlemi, perlami nebo klasické jemné kožené.

Marco Tozzi = německá kvalita a preciznost

Díky nejnovějším technologiím je obuv Marco Tozzi neskutečně komfortní. Speciální anatomické stélky se optimálně přizpůsobují potřebám mužů a žen. Pohoda při nošení je samozřejmě nejdůležitější. Díky měkké stélce se Tvá tělesná hmotnost rozloží a podpoří individuální tvar chodidla. Nikde nic neškrtí, netlačí a není v napětí. Marco Tozzi přichází i s unikátním tlumičem v oblasti paty. Má zvláštní pneumatické komory uvnitř, které zaručují tlumení nárazů o více než 50%. Nárazy při chůzi jsou tak minimalizovány o více než polovinu, zatímco Tvé nohy, klouby a páteř jsou ušetřeny. Německá kvalita a preciznost na každém kroku, to je Marco Tozzi.