Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od monari76

monari: Víc než jen módní značka pro ženy

Móda plná nápadů, vzorů a jemných vyvážených siluet! O značce monari určitě nelze říct, že by to byla nuda. Na zřeteli má vždy hlavně dvě věci: ženskost a okouzlující design. Kromě krásných módních kousků, které si oblíbily ženy po celém světě, o sobě ale tahle firma také říká, že není jen další módní značkou – monari je postoj! Ten je autentický a nenechá si od nikoho nic diktovat. Rozvíjí a interpretuje svět, který neustále sleduje a čerpá z něj inspiraci, po svém. Za použitích inovativních přístupů firma buduje silnou a ambiciózní značku s vlastní identitou, která začíná oddaným a empatickým výrobním týmem vkládajícím do své práce nejen rozum, ale i srdce. Dotkne se i tvého?

O značce monari

Brand monari vznikl v roce 1986, kdy ho založili Renate a Bernard Boshovi. Jako inspiraci si vzali léto v Toskánsku a uvolněný životní postoj, který chtěli zprostředkovat svým zákazníkům pomocí kvalitní kolekce pleteného zboží. Postupně sice značka začala vytvářet kompletní dámské oblečení, svému původu ale zůstala věrná. Dnes se jedná o mezinárodní značku pro sofistikované ženy milující módu a s pohledem upřeným dopředu. Firma, kterou řídí majitelka a hlavní designérka Anne Böing, má svou základnu v Německu. Může se pochlubit více než 200 zaměstnanci, 500 prodejnami a dalším zastoupením u zhruba 2200 obchodních partnerů ve více než 37 zemích světa! Díky ABOUT YOU si monari teď můžeš užít naplno i ty!

Spoustu Monari kousků na jednom místě – ABOUT YOU

Kolekce monari jsou vždy ležérní, chytře promyšlené a kvalitní. Navíc má pro tebe monari v záloze vždy něco speciálního. Můžeš si u ní pořídit kompletní outfit, který bude rozpoznatelný na první pohled od hlavy až k patě. Nezaměnitelný vzhled vytváří hlavně důraz na detaily a používání protikladů, které do sebe ale krásně zapadají a jsou inspirované světovými metropolemi. Okouzlí tě spíš výrazná květinová halenka s pozitivním nábojem, nebo na první pohled obyčejná bílá blůza, která má ale rafinovaný střih a hravé ozdobné prvky? Vyber si své nové kousky od monari snadno, rychle a on-line na ABOUT YOU!