Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


New Balance – ikonická sportovní obuv a oblečení

New Balance Athletics se na sportovním trhu pohybuje už od roku 1906. Jedná se o výrobce kvalitní sportovní obuvi, která je perfektní pro každodenní nošení, protože si obzvláště zakládá na pohodlnosti a příjemném pocitu při chůzi. Na této americké značce je výjimečné, že své boty zpracovává do posledního detailu. Často pro extra pohodlí přidává gelové vložky a další prvky, které nohu chrání. Máš někdy problém vybrat si tu správnou velikost boty? U New Balance obuvi se bát opravdu nemusíš. Firma totiž své modely vyrábí v širším spektru velikostí, než bývá běžné. Čísla bot jsou tedy stupňovaná po polovinách. Boty jsou tak uzpůsobené opravdu každému! Je jedno, jakou velikost máš, jestli máš široká či úzká chodidla, New Balance má pohodlné a trendy boty pro každého.

Najdi si na ABOUT YOU svůj vysněný kousek od New Balance

New Balance je univerzální značka, takže si u ní na ABOUT YOU vyberou ženy, muži, ale i děti! Hlavní specialitou jsou New Balance boty, které jsou dostupné ve stovkách modelech. Najdeš zde například legendární tenisky „574“ s měkkou podrážkou a písmenem N po stranách, které firmu proslavily. Pokud máš radši jednoduché a nadčasové outfity v jemných barvách, pak se Ti určitě zalíbí tlumené tóny. Jestli se naopak nebojíš experimentovat a kombinovat nové trendy, tak vyzkoušej extravagantní barevné kombinace bot. To všechno Ti New Balance eshop poskytne. Svůj sportovní outfit můžeš doplnit třeba i dámskou bundou nebo kalhotami. Pro muže jsou připravené například také trička nebo mikiny. S New Balance nebudeš mít problém vytvořit trendy model, který můžeš nosit každý den, kdy chceš být aktivní a cítit se pohodlně. Je jedno, jestli jde o oblečení na sport nebo jen na chození po městě či do školy, New Balance Ti propůjčí prvotřídní vzhled, který bude poutat pozornost!

New Balance je víc než jen stylová značka

New Balance je perfektní pro lidi, kteří jsou rádi v pohybu, užívají si své dny aktivně a rádi přitom vypadají skvěle. Zaměřuje se na profesionální atlety, ale i na lidi, kteří chtějí, aby byl jejich každodenní život zdravý a aktivní. New Balance je značka, která je ideální kombinací módnosti a funkčnosti. Co ji ale dělá ještě výjimečnější, je její přístup k udržitelnosti. Snaží se zjednodušovat svou výrobu, omezit produkci odpadu a vybírá vhodné materiály, které nezatěžují životní prostředí. Kromě toho se snaží pozitivně ovlivňovat komunity, ve kterých působí, takže svým pracovníkům poskytuje řádné pracovní podmínky a nepodporuje žádnou nucenou nebo dětskou práci. Tento přístup přidává kvalitě a skvělému vzhledu produktů ještě další rozměr a je radost u této firmy nakupovat. Neváhej tedy a vyber si svůj oblíbený New Balance model na našem eshopu.