Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
NEW LOOK Logo

New Look – britská značka se světovým dosahem

Jak už to tak u spousty úspěšných módních značek bývá, New Look začínal jako malý obchůdek ve Velké Británii. Založen byl v roce 1969 a od té doby se vypracoval do pozice jedné z vedoucích módních značek, která má své zastoupení po celé Evropě i v Číně a celé Asii obecně. Modely New Look jsou žádané po celém světě. New Look se nejprve zaměřoval na dámskou módu ale od roku 2003 si své trendy oděvy mohou vybírat i muži. Snaží se, aby stylová móda podle nejnovějších trendů byla dostupná opravdu každému, ženám, mužům, teenagerům, prostě všem! Podívej se na ABOUT YOU a přesvědčíš se, že New Look skutečně ví, co se nosí a pomůže Ti vybrat ty nejstylovější kousky pro Tvůj šatník.

Díky New Look vytvoříš moderní a trendy vzhled

Objevit značku New Look mohou na ABOUT YOU ženy i muži. Dámská móda se Ti nabízí pro každé roční období. Jestli sháníš letní šaty nebo hřejivý zimní svetr či bundu, New Look Tě opravdu nezklame. Vybrat si můžeš i nadčasové džíny, ke kterým Ti bude perfektně ladit nějaké z elegantních New Look triček. Pak už stačí model doplnit jenom stylovými botami a ideální outfit je na světě. Díky New Look modelům se můžeš každý den cítit neobyčejně a sebevědomě bez ohledu na to, co Tě zrovna čeká. Na pánskou módu ale New Look také vůbec nezapomíná. Muži si zde můžou vybrat mezi ležérními tričky či elegantními košilemi, které se vždy hodí ke kalhotám nebo kraťasům. New Look se stará o ty nejnovější a nejslušivější střihy a kvalitní materiály, takže každý Tvůj výběr bude okolí oslňovat. Až se budou všichni vyptávat, odkud máš tak úžasný kousek, nezapomeň se pochlubit s naším e-shopem.

New Look Ti přináší nové trendy každý týden

New Look se stará, aby móda, kterou navrhuje, byla vhodná pro každou příležitost. Chce, aby každý zákazník vypadal stylově, ať už jde na setkání s kamarády, na večerní párty nebo do práce. Rychle reaguje na nejnovější trendy a přizpůsobuje se jim tak, aby nikdo z vás nemusel omezovat svůj osobní vkus, ale naopak ho jen vylepšovat. Perfektně se tedy hodí pro každého člověka, který rád experimentuje s trendy. ABOUT YOU Ti umožňuje vybrat si mezi mnoha modely New Look. Pro Tebe je to tak jednoduché, stačí si vybrat a pak si jen užívat svého nového vzhledu. Nezapomeň se pochlubit na sociálních médiích, kde funguje velká komunita fanoušku značky New Look!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky NEW LOOK pro ženy a muže.