Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Sport840

Nike: gigant v odvětví sportovní módy

Na světě jsou značky, které dnes zná úplně každý, a právě sportovní značka Nike patří bezpodmínečně mezi ně. Pokud hledáš kvalitní, funkční a sportovní módu, která nikdy nezůstane pozadu, tak se nevyhneš kolekcím od Nike. Ještě před několika lety byla celkově móda striktně rozdělena na fashion a sport. Značka Nike překonala tyto hranice a vytvořila tak módu, která je ideální pro denní workout, ale zároveň působí tak uvolněně a cool, že ji bez problému můžeš zakombinovat do svého looku pro všední den. Nic není ponecháno náhodě. Díky velkému množství průzkumů a neustálých optimalizací všech produktů jde Nike pořád s dobou a přináší tak oděvy, které předčí i ty nejvyšší nároky. Tak se nechej přesvědčit a prozkoumej tisíce modelů on-line na ABOUT YOU.

Nike: malý začátek, velký rozkvět

Dlouhá, ale úspěšná story o založení Nike. Trvalo to desetiletí. Poohlédněme se k počátkům. V roce 1962 poslali Philip Knight, student hospodářství na univerzitě v Oregonu, a jeho trenér Bill Bowerman boty studentům sportu, aby je zásobili kvalitními tretrami. V průběhu času začali oba zakladatelé tvořit vlastní kolekce bot. Svůj sen si splnili v roce 1971, kdy založili vlastní módní značku. Jejich boty dosáhly rychle obrovského úspěchu a staly se symbolem sportovního životního stylu. A co teprve logo, které navrhla jedna studentka designu. Toto logo nabylo opravdového kultovního statusu a dnes ho najdeš na každém produktu značky Nike. Definitivní průlom zaznamenali oba zakladatelé v roce 1979, kdy si nechali svou Nike-Air-technologii patentovat. Malé vzduchové polštářky na podrážce bot Nike zajištují extra porci komfortu a dělají ze sportovních treter opravdové bestselery na trhu.

Móda od Nike Ti otevře cestu k novým rekordům

Není značky, která by neslibovala vysokou kvalitu, ale značka Nike ji garantuje. To platí pro muže i ženy, neboť Nike je správnou volbou nejen pro každého milovníka módy, ale zejména pro aktivní sportovce. Dámské kolekce obsahují vše, co je potřeba pro pravidelné trénování. Nejde tedy jenom o boty. Ke sportovnímu outfitu patří i vkusný oděv a praktické příslušenství jako třeba padnoucí sportovní taška. Jen tak docílíš parádního looku, v kterém každému zamotáš hlavu. I pánská móda nabízí všem aktivním chlapákům široky výběr sportovního sortimentu. Druh sportu nehraje žádnou roli, neboť Nike vytváří modely pro každý sport, od fitness, přes jógu až po zimní sporty. Najdeš zde oblečení i pro ty nejmenší. Dětskou kolekcí míří módní značka na rostoucí atlety a atletky, kteří teprve objevují radost z tělesného výkonu. Pokud patříš mezi milovníky značky Nike nenech si ujít zboží řady Nike Sportswear nebo Nike SB. Objev i Ty široký výběr produktů Nike na online shopu ABOUT YOU.

Od značky Nike by se ti mohlo líbit:Další oblíbené modelové řady od značky Nike