Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od PANAMA JACK63

Panama Jack: vysoká kvalita bot ze Španělska

Panama Jack – to je vysoce kvalitní a robustní obuv, která pochází od španělského výrobce. Za svých třicet let fungování získala mnoho obdivovatelů napříč všemi věkovými kategoriemi. Panama Jack e-shop poskytuje širokou nabídku obuvi pro muže i ženy, která je nejen vytvářena z pevného materiálu, ale také vysoce stylová. Výrobce se proslavil svým unikátním přístupem k trendům, se kterými se nebojí experimentovat a vytvářet tak nové zajímavé modely vhodné i do těžkého horského terénu. Značka Panama Jack se zaměřuje na pohodlnou, udržitelnou a dlouhodobě využitelnou obuv, jejíž výrobě se naplno věnuje ve Španělsku, a to již od roku 1989. Ačkoliv je dnes světově vyhledávaným výrobcem, stále si potrpí na své kořeny a ke své výrobě přistupuje se stejným zápalem a poctivostí jako před 30 lety.

Panama Jack online: kvalita a záruka ruční výroby

O tom, že boty Panama Jack jsou vysoce kvalitní, svědčí také způsob jejich výroby. Ta je centralizována přímo ve Španělsku a využívá materiálů té nejvyšší kvality. Ruční výroba se od dob založení značky nezměnila, ačkoliv se výrazně inovovala. Právě díky inovacím jsou boty na Panama Jack e-shopu odkazem vysoké kvality ve všech kategoriích. Nohu uchovávají v suchu a naprosté stabilitě během všemožných aktivit, ať už ve městě nebo ve vysokohorské přírodě. Právě láska k cestování stála za vznikem této značky, která se proslavila kotníkovými robustními botami v typicky pískové nebo hnědé barvě. Označené jsou viditelným elegantním logem, které poukazuje na jejich kvalitu. Dámské kotníkové boty lze sehnat v mnoha velikostech, ve kterých se běžně dámské boty nevyrábějí. Navrhovaná obuv je z vysoce kvalitní voděodolné kůže, která udržuje nohu v suchu a teple také v nepříznivém počasí.

Značka Panama Jack a její široký sortiment

Ačkoliv jsou to kotníkové boty, které jsou hlavní tváří značky, Panama Jack online toho nabízí mnohem více, a to pro každou příležitost. K oblíbenému sortimentu patří například široký výběr trendy dámských tenisek, které je možné najít v mnoha barevných provedeních a materiálech včetně velmi žádané nappa kůže. Díky tomu jsou tenisky pevné a skvěle padnou na Tvoji nohu. Koupit si můžeš také sandály, které se skvěle hodí na nošení v letních měsících. Pevná podrážka a popruhy vyrobené z kůže z nich dělají perfektní parťáky i na povrchy, pro které by jinak tato obuv nebyla příliš vhodná. Panama Jack e-shop disponuje rovněž výběrem pánské obuvi.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky PANAMA JACK pro ženy a muže.