Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Pieces = inovativní design

Dánská značka Pieces nabízí módu pro ženy a dívky, které jsou si jisté svým vlastním stylem. Je určena těm, které zajímá moderní, svěží a inovativní design hodící se pro každou příležitost. Ať už jsou modely Pieces elegantní, extravagantní, jednoduché nebo okouzlující, každá zákaznice si tu přijde na své. Rozmanité kolekce uspokojí rozdílný vkus všech klientek. Večerní, formální nebo ležérní vhled, na tom nezáleží. Pieces je připravena být Tvým dokonalým společníkem do kanceláře nebo na víkend, vstříc novým zážitkům. Kromě kalhot, šatů, svetrů a košil nabízí Pieces také různé doplňky jako například tašky, opasky a šály a šátky, které doplní Tvůj outfit. Značka byla založena v roce 2003 a patří pod křídla rodinné firmy BESTSELLER. Ta je ze 100% vlastněna dánskou rodinou Holch Povlsenových s generálním ředitelem Anders Holch Povlsenem v čele.

Pieces – exkluzivní trendy v ženském světě

Pieces se velmi rychle stala velmi populární a oblíbenou mezi ženami napříč generacemi. Vzhledem k tak krátké historii, měla tato módní značka přímo raketový vzrůst. Mladé dívky okouzlila řadou trendových džínů. Maminky s malými dětmi si získala funkčním městským stylem, který se dá snadno kombinovat. Na úspěšné podnikatelky zapůsobily kvalitní jemné tkaniny, precizní šití a udržitelné zpracování. Dámy po padesátce si zamilovaly pletené vesty v šedých a béžových tónech. Jsou příjemné, měkké a teplé. Všechny fanynky dohromady spojují exkluzivní trendy v ženské světě doplňků a příslušenství Pieces. Každá z nich má doma minimálně jednu kabelku, čepici nebo pásek. Tyhle malé kousky z kolekce Pieces jsou variabilní a nezbytně nutné v každém šatníku. Zdůrazní vlastní jedinečnost nositelky a dozdobí celkový dojem.

Pieces přináší vlastní kreativní nápady

Móda firmy Pieces je vždy aktuální, inspirovaná světovými kolekcemi. Současně její návrháři přináší své vlastní originální návrhy a kreativní nápady, tak aby si nabídka oblečení Pieces zachovala svůj rukopis. Něčím se odlišovala a nepodléhala do slova módním diktátům. Výsledkem je ucelená sbírka, pevně zakotvena na módním trhu. Prohlédni si aktuální modely, inspiruj se jimi a obleč se značkově od hlavy až k patě s Pieces. Aktuálně je velmi IN vrstvit jednotlivé kousky oděvů. Začni strečovými legínami, přidej krajkový top, jednobarevné sáčko a završ delším kardiganem se šátkem tón v tónu. Kabelka nesmí chybět. A je to! Nech se přesvědčit širokým výběrem Pieces, ale také dostupnými cenami.