Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od QUIKSILVER50

QUIKSILVER je to pravé pro sportovně založené pohodáře

Jde ti hlavně o pohodlí, nejradši nosíš ležérní módu, ale zároveň si potrpíš na styl a kvalitní provedení? Quiksilver shop je to pravé místo, kde najdeš úplně všechno, co potřebuješ. Všechny kousky můžeš bez velkého přemýšlení vzájemně kombinovat, oblékneš se tu do práce i na pracovní pohovor, do mrazu i do vedra. Do obchodu samozřejmě nemusíš, prostě si naklikej celý šatník online. Čekají tu na tebe basic kousky, trička, bundy, mikiny a kalhoty, zimní bundy, ale taky sportovní oblečení – na sníh i do vody. Proklikej se nabídkou Quiksilver online a pořiď si oblečení na pár let dopředu – díky nadčasovému designu to nebude žádný problém. S Quiksilver budeš připravený na sportovní výzvy i na pohodový chill.

QUIKSILVER: Australská móda do každého počasí

Quiksilver je rozhodně jedna z mála značek, se kterou nebudeš působit přehnaně „vystajlovaně“, ale ani jako by sis odskočil z posilovny. Najdeš tu jednoduchá jednobarevná trika ozvláštněná vzorovanou náprsní kapsou, tílka, proužky, nápisy, džíny, plavky, doplňky, batohy… Quiksilver shop tě oblékne od hlavy až k patě. Co tě v Quiksilver shopu čeká? Žádná divočina ani barevná exploze. Až na pár výjimek a drobných detailů je veškerý sortiment laděný do neutrálních a tmavých tónů, takže můžeš kombinovat všechno se vším a ranní oblékání bude otázkou dvou vteřin. Vedle basic kousků na každý den tu pořídíš i speciální výbavu na dovolenou u moře nebo na svah, boty, batohy a spoustu dalších doplňků. Prozkoumej katalog Quiksilver online!

QUIKSILVER: Australská móda

Tahle původně surfařská značka byla založená v roce 1969 v zemi nekonečných pláží – ve slunné Austrálii. Díky skvělé kombinaci funkčnosti, bezchybných střihů a módního designu si ji brzy zamilovali sportovci na celém světě. Ze svahu a vodní hladiny se Quiksilver brzo dostal i do ulic a dnes se nosí ve městech na celém světě. Misí této značky je inspirovat mladé lidi – jejich aktivity jsou zaměřené na podporu vzdělání, vědy a výzkumu. V současné době je sídlo společnosti v kalifornské Huntington Beach, další pak v Asii, Austrálii, Evropě – zkrátka na celém světě. Staň se součástí komunity lidí, kteří si na nic nehrají a rádi podpoří dobrou věc.