Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od SCOTCH & SODA136

SCOTCH & SODA: Velký módní miš-maš

V současné době velmi populární a celosvětově milovaná značka SCOTCH & SODA vznikla v Nizozemí v roce 1985. Jejím srdcem jsou milovníci cestování, otevřené duše, které vstřebávají dojmy, nové kultury, zvyky, barvy a vůně, které pak přenáší do svých návrhů. Tahle značka je tak neobvyklá a jiná, že si ji buď zamiluješ, nebo ji budeš nenávidět. Odráží zvídavost a nové zážitky, pestrost různých zemí, inspiruje se vintage kousky, poezií i výtvarným uměním. Jejich kolekce kombinují motivy, vzory a barvy, které se k sobě zdánlivě vůbec nehodí, ale přesně vystihují duši člověka, který plnými doušky nasává atmosféru všude, kam přijde. Nebojíš se vystoupit z davu a ignoruješ konvence a zažitá dogmata? Pak je pro Tebe SCOTCH & SODA to pravé. Jdi si za svým a objev kolekce skotské se sodou!

SCOTCH & SODA je móda pro volnomyšlenkáře

Základem všech kolekcí značky SCOTCH A SODA jsou čisté, jednoduché line, výrazný potisk a nezvyklé kombinace barev. Najdeš tu havajský potisk, velké květinové motivy i etno vzory. Barevná škála je v podstatě nekonečná. Najdeš tu sytou bordó, temně zelenou, mentolovou, hořčicovou, ale i jemné pastelové odstíny, jásavě červenou a neonově růžovou. Milovnice jednoduššího stylu si tu taky přijdou na své – SCOTCH & SODA pro ně připravila klasické proužky, drobné vzory a několik jednobarevných kousků. V sortimentu najdeš úplně všechno, na co si vzpomeneš. Kromě topů, šatů a triček tu na Tebe čekají šortky, kabáty i džíny. Nechej se okouzlit, odhoď zábrany a zahal se do pestrosti.

SCOTCH & SODA: Udržitelnost a odpovědnost

SCOTCH & SODA vznikla v objektu bývalého kostela v srdci Amsterodamu. V současné době má značka 200 vlastních obchodů a více než 8000 prodejních míst. Jednou ze základních idejí je udržitelnost a citlivý přístup k životnímu prostředí, humánní zacházení se zvířaty a férové pracovní podmínky. Řada produktů je vyrobená z bio bavlny a konopného vlákna. Na výrobu oblečení této značky se nepoužívá pravá kožešina. Veškeré živočišné komponenty pocházejí z ověřených zdrojů a jsou výhradně vedlejším produktem masného průmyslu. Oblečení se šije jenom v zemích, které umožňují kontrolu bezpečnosti pracovního prostředí a značka nepodporuje dětskou práci. Přidej se ke komunitě dobrodružných cestovatelů, kteří si váží světa kolem sebe, zvířat i lidské práce.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SCOTCH & SODA pro ženy a muže.