Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od SEIDENSTICKER66

SEIDENSTICKER: elegance a inovace v jednom

Košile a halenky nejvyšší kvality, oblíbené mezi muži i ženami všech věkových kategorií – právě to pro mnohé milovníky módy znamená značka SEIDENSTICKER. Pochází z Německa a již od počátku 20. století se věnuje dámské a pánské módě, ve které neustále kombinuje prvky elegance, minimalismu a inovace své výroby. Důraz klade na kvalitu navrhovaného oblečení a spokojenost svých zákazníků. Její pestrou nabídku můžeš objevovat také na ABOUT YOU. Právě zde je k dostání bohatý výběr košil mnoha velikostí a barev, kterými se značka napříč lety proslavila. SEIDENSTICKER je dnes synonymem pro sofistikovanost, kvalitu a udržitelnost. SEIDENSTICKER e-shop Ti proto nabízí nejen kousky z nové kolekce, ale také lety prověřené modely, které stojí za to zkouknout.

Značka SEIDENSTICKER ve znamení černé růže

Mnoho značek má své unikátní logo nebo typografii, která je součástí designů jejich oblečení. Podobně je na tom také SEIDENSTICKER. Potrpí si na eleganci a sofistikovanost svých modelů, využívá proto coby sjednocující prvek symbol černé růže. Tuto malou elegantní černou růži najdeš našitou na všech kouscích. Může se vyskytovat na rukávu, v oblasti hrudi nebo spodního lemu košilí. SEIDENSTICKER online se zaměřuje zejména na formální a semiformální módu pro ženy a muže, kterou je možné využít jak do práce, tak například na významné události. Sáhnout můžeš také po košilích, které jsou navrhovány přímo pro business prostředí, do kterého vnáší novou dávku elegance. Košile s klasickým logem černé růže nabízí SEIDENSTICKER e-shop také na ABOUT YOU.

SEIDENSTICKER – celá řada neokoukaných designů na jednom místě

Firma založená v roce 1919 neustále inovuje způsob výroby a šití. I díky tomu je SEIDENSTICKER online jistotou kvality a skvěle padnoucího oblečení, ať už se jedná o body, košile, halenky nebo cokoliv jiného z nabídky. Ačkoliv se SEIDENSTICKER e-shop zaměřuje na košile, najdeš v něm nemalý výběr modelů na jakoukoli příležitost. Zvolit můžeš například podle límce, ať už je košile neformální nebo formální, v business stylu nebo s prvky večerní elegance. Košile jsou navíc k mání v různých barevných variantách. Tato značka si uvědomuje, že se doba výrazně změnila a konzervativní pravidla dnes už nejsou na mnoha pracovních místech podmínkou. Proto je možné sáhnout po mnoha zajímavých a různorodých stylech třeba dámských halenek, které obohatí každý šatník. To vše je navíc dostupné ve velké spoustě velikostí a za příznivé ceny.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SEIDENSTICKER pro ženy a muže.