Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

SELECTED FEMME
Počet produktů: 377
Sledovat

Selected Femme: Skandinávská móda se špetkou trendů

SELECTED je unisexová značka oblečení pro muže i ženy, známá svým čistým severským stylem a minimalistickým designem. Jejich kolekce dámské módy Femme je postavená na kvalitních materiálech, propracovaných střizích, čistých liniích a autenticitě. Selected Femme si na nic nehraje a má vlastní hlavu. Přesně tenhle přístup se jim daří odrážet i v jejich modelech. Najdeš tu kombinaci moderního stylu a jedinečné detaily inspirované dálkami. Selected Femme je dokonalým symbolem elegance a severského stylu. Ikonické modely v jejich podání mají jiskru a nový dech. Najdeš tu slušivé střihy bez špetky prvoplánové vyzývavosti a mix tradice a trendů. Detaily jsou jednoduché, ale odvážné. Nepotřebuješ splynout s davem a ráda dáváš najevo vlastní názor? Prozkoumej kolekce Selected Femme a vyber si nadčasové kousky s originálními akcenty, které budeš chtít nosit pořád dokola!

Selected Femme je nadčasová klasika okořeněná trendy

Některé modely Selected Femme jsou rozhodně statement materiál – najdeš tu jak zářivé barvy, tak výrazné potisky, které díky jednoduchým siluetám dokonale vyniknou. Co třeba set saka a kalhot s abstraktními motivy v jasně žluté barvě? Nebo cihlově červené midi šaty s černým květinovým maxi potiskem? Na druhou stranu si tu přijdou na své i milovnice uhlazené klasiky – čekají tu na Tebe elegantní trenčkoty, skvěle střižené kabáty v neutrálních barvách nebo nenahraditelné kožené bundy. Kolekci tvoří samozřejmě taky šaty, overaly, svetry a mnoho dalšího. Barevná škála je postavená na základních tlumených barvách s občasným překvapením. Prozkoumej kolekce Selected Femme, buď svá a nedělej kompromisy.

Selected Femme nezapomíná na udržitelnost

Selected Femme/Homme jsou členy módní rodiny Bestseller. Tento dánský rodinný podnik vznikl v roce 1975 a dnes zaměstnává více než 41 tisíc lidí. Jejich oblečení a doplňky se prodávají v Evropě, na Středním Východě, v Číně a v Kanadě – celkem na 5300 místech ve 43 zemích. Bestseller si zakládá na dlouhodobých a korektních vztazích s dodavateli a nevlastní žádné výrobní továrny – jejich produkty se šijí u ověřených výrobců v Číně, Indii, Bangladéši, Turecku a Itálii. Zárukou úspěchu značky Bestseller je orientace na výsledek a dobré oko na trendy. Tyto kvality se firma rozhodla využít i při zvažování řešení mnoha efektů módního průmyslu na životní prostředí.