Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Selected Femme: Skandinávská móda se špetkou trendů

SELECTED je unisexová značka oblečení pro muže i ženy, známá svým čistým severským stylem a minimalistickým designem. Jejich kolekce dámské módy Femme je postavená na kvalitních materiálech, propracovaných střizích, čistých liniích a autenticitě. Selected Femme si na nic nehraje a má vlastní hlavu. Přesně tenhle přístup se jim daří odrážet i v jejich modelech. Najdeš tu kombinaci moderního stylu a jedinečné detaily inspirované dálkami. Selected Femme je dokonalým symbolem elegance a severského stylu. Ikonické modely v jejich podání mají jiskru a nový dech. Najdeš tu slušivé střihy bez špetky prvoplánové vyzývavosti a mix tradice a trendů. Detaily jsou jednoduché, ale odvážné. Nepotřebuješ splynout s davem a ráda dáváš najevo vlastní názor? Prozkoumej kolekce Selected Femme a vyber si nadčasové kousky s originálními akcenty, které budeš chtít nosit pořád dokola!

Selected Femme je nadčasová klasika okořeněná trendy

Některé modely Selected Femme jsou rozhodně statement materiál – najdeš tu jak zářivé barvy, tak výrazné potisky, které díky jednoduchým siluetám dokonale vyniknou. Co třeba set saka a kalhot s abstraktními motivy v jasně žluté barvě? Nebo cihlově červené midi šaty s černým květinovým maxi potiskem? Na druhou stranu si tu přijdou na své i milovnice uhlazené klasiky – čekají tu na Tebe elegantní trenčkoty, skvěle střižené kabáty v neutrálních barvách nebo nenahraditelné kožené bundy. Kolekci tvoří samozřejmě taky šaty, overaly, svetry a mnoho dalšího. Barevná škála je postavená na základních tlumených barvách s občasným překvapením. Prozkoumej kolekce Selected Femme, buď svá a nedělej kompromisy.

Selected Femme nezapomíná na udržitelnost

Selected Femme/Homme jsou členy módní rodiny Bestseller. Tento dánský rodinný podnik vznikl v roce 1975 a dnes zaměstnává více než 41 tisíc lidí. Jejich oblečení a doplňky se prodávají v Evropě, na Středním Východě, v Číně a v Kanadě – celkem na 5300 místech ve 43 zemích. Bestseller si zakládá na dlouhodobých a korektních vztazích s dodavateli a nevlastní žádné výrobní továrny – jejich produkty se šijí u ověřených výrobců v Číně, Indii, Bangladéši, Turecku a Itálii. Zárukou úspěchu značky Bestseller je orientace na výsledek a dobré oko na trendy. Tyto kvality se firma rozhodla využít i při zvažování řešení mnoha efektů módního průmyslu na životní prostředí.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SELECTED FEMME.