Přejít na hlavní obsah

Selected Homme: Skandinávský street style

Selected je unisexová dánská značka, které v hrudi buší silné skandinávské srdce. Jejich móda skvěle odráží současné módní trendy, ale zároveň si zachovává vlastní tvář a úroveň. Homme je pánská řada, která se specializuje na moderní styl se špetkou světáckého šarmu. Všechny jejich modely jsou typické výjimečnou kvalitou a minimalistickým bezchybným zpracováním. Selected Homme je ten pravý nákupní rajón pro muže, kteří sledují módní trendy a nevezmou si na sebe jen tak něco, mají skvělý vkus, vlastní styl a sebevědomí. Nebojí se kombinovat nadčasové nebo starší kousky s nejčerstvějšími novinkami a vždycky mají jiskru. Je spolehlivou kombinací kvality a originality. Prohlédni si jejich kolekci dokonale padnoucích džín, sofistikovaných obleků a uhlazených košil nebo minimalistických svetrů a mikin. Selected Homme Tě oblékne pro každou příležitost.

Selected Homme panuje království kalhot

Nosit elegantní modely nutně neznamená být za usedlého kravaťáka. Navíc, ne každý miluje džíny. Pánské kalhoty skvělého střihu se bohužel shánějí dost těžko. Právě pro tyhle příležitosti je tu Selected Homme. Kalhoty téhle značky jsou elegantní a ležérní zároveň a najdeš tu samozřejmě i formální kousky na slavnostní příležitosti. Zkrátka nepřijdeš ani tehdy, pokud hledáš něco univerzálního nebo preferuješ hodně uvolněný styl. Prohlédni si kolekci ikonických chinos, které jsou naprostou nezbytností každého stylového znalce módy. K nim přihoď obyčejné bílé triko nebo nažehlenou košili. V sortimentu Selected Homme si můžeš vybrat z nekonečného množství polo košil s potiskem i bez, jsou tu samozřejmě i klasické košile s knoflíčky a extra elegantní oblekové košile. Pokud máš náladu na něco hravějšího, pro-zkoumej různé vzory a kostky v desítkách různých odstínů. V nabídce najdeš i boty, svetry, džíny a bun-dy.

Selected Homme pronikla z Dánska do celého světa

Selected Homme patří pod dánskou rodinnou značku Bestseller, která byla založená v roce 1975. Součástí je i řada pro ženy Femme. V současné době zaměstnává přes 40 tisíc lidí a jejich doplňky a oblečení se prodávají ve 43 zemích světa na bezmála 5500 prodejních místech. Zajímavostí je, že firma nevlastní žádné továrny a všechny jejich výrobky vznikají u dodavatelů v Číně, Bangladéši, Turecku a v Itálii. Firma dbá na udržitelnost – řada modelů je vyrobená z vláken organického původu nebo re-cyklovaných materiálů. Přidej se ke stylovým mužům, kteří si potrpí na kvalitu a čisté linie a prozkoumej všechny kolekce tohoto skandinávského odborníka na streetovou eleganci.