Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Skiny prádlo se nosí pohodlně a s láskou

Značka Skiny představuje spodní prádlo pro ženy a muže spadající pod skupinu Huber Holding. Byla založena jako malá rodinná firma před více než 100 lety v rakouském Vorarlbergu. Rodina Huberových měla kdysi velký sen. Chtěla vytvořit pohodlné, odvážné a jednoduché prádlo, které se bude nosit pohodlně a s láskou. Padne všem postavám bez rozdílu věku. Zakladatelé značky Skiny se snažili docílit pocitu, že prádlo bude jako Tvá druhá kůže. Vůbec neucítíš, že jej máš na sobě. To se do posledního detailu vyplnilo. Díky svým zkušenostem, trendy vzory a vysoce kvalitní propracovaností se značka Skiny rozrostla a dnes je mezinárodní úspěšnou společností. V jejím sortimentu najdeš i prádlo na spaní, oblečení na doma a plavky. Celkový koncept Skiny je dokonalý.

Skiny si svým stylem získá každého

Skiny kopíruje Tvůj životní styl. Jedná se o tak intimní záležitost, že se prádlo stane ihned Tvým nejbližším společníkem. Ať už je to ve volném čase, v pohodlí domova, na gauči u televize nebo při spánku, přinese Ti pohodu a relaxaci. Skiny klade důraz především na kvalitní materiály, preciznost provedení, jedinečný smysl pro detail a nejvyšší úroveň zpracování. Znamená to, že má dokonale pod kontrolou výrobní a kvalitativní standardy. Veškerou výrobu kvůli tomu soustřeďuje výhradně do Evropy. Předejde tak zneužívání levné asijské pracovní síly. Inspiruj se nabídkou Skiny a nech se jí okouzlit. Mladé a svěží nápady návrhářů jsou neopakovatelné, nadčasové, ale přitom nekomplikované. Tím si získají každého.

Skiny Ti zvedne sebevědomí

Skiny je velmi populární u mladých a kreativních žen i mužů. Vyjadřují tím způsob svého života. Skiny nabízí nezávislou módu v rozmanitých kolekcích, které se dají nejrůzněji kombinovat. Záleží jen na Tvé náladě a individuálním vkusu. Koncepce značky Skiny umožňuje svobodně mixovat různé modely každý s jiným, přičemž je vždy jisté, že pasuje k sobě. Můžeš si sestavit vlastní outfit a užívat si jej 24 hodin denně. Skiny Ti zvedne Tvé sebevědomí. Pro Tvůj dobrý pocit Tě bude rozmazlovat a pečovat o Tvé tělo. V spodním prádle Skiny se staň nezávislou, krásnou a suverénní osobou! Ženy, nebojte se barevných modelů, jsou vkusné a praktické. Kromě toho mají tu výhodu, že jsou neviditelné i pod lehkou halenkou. Muži, vzhůru do moderních vzorů v podobě pruhů! Díky obsahu elastanu zaručí vynikající pohodlí.