Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od Tally Weijl417

Tally Weijl: Ženský svět ve všech podobách

Značka Tally Weijl věří, že svět je nejlepším místem tehdy, když ženy seberou odvahu kráčet po cestě, kterou si samy vybraly. Podporuje Tě. Inspiruje Tě. Je to čistě značka věnovaná ženám, a to už od první myšlenky na její založení. Jak se dostala až k nám do Tally Weijl e-shopu na ABOUT YOU? Kdo ji založil? A na jakých principech v současnosti stojí? Přináší moderní a dostupný koncept módy pro dívky a ženy, který Tě obleče od hlavy až k patě!

Tally Weijl: z garáže až na přehlídková mola

Jak už to tak bývá, velké věci začínají v malých garážích. A to byl i případ této značky. V roce 1984 se v zakladatelích, Tally Elfassi-Weijloví a Beatu Grüringovi, vzedmulo odhodlání. Vedeni přesvědčením, že bychom všichni měli mít přístup k nejnovějším trendům, začali dodávat oblečení do butiků a módních domů ve Švýcarsku. Revoluční přitom byla hlavně jejich schopnost doručit novou kolekci už během 2 až 4 týdnů, která se pro ně stala klíčem k úspěchu. Jejich první obchod Tally Weijl, sloužící jako základ pro budoucí malé módní impérium, se otevřel hned o 3 roky později. Díky franšízovým partnerstvím se značka rychle šířila nejen v domovském Švýcarsku, ale i na nových zahraničních trzích, jako bylo Německo, Polsko a další. V roce 2000 už bylo otevřeno na 50 obchodů po celé Evropě. Ambice zakladatelů ale neklesaly – podpořeny úspěchem naopak ještě vzrostly. Díky kampani s názvem „totally sexy“, což se stalo na nějakou dobu i motem brandu, vstoupil Tally Weijl mezi top hráče světové módní scény a postupným otevíráním až 100 nových obchodů ročně se naplnily nejdivočejší sny obou zakladatelů. Dnes má značka po celém světě více než 800 značkových obchodů. Stále se ale jedná o rodinnou společnost.

Tally Weijl online na ABOUT YOU

Na tuto značku jsme u nás opravdu hrdí. Proč? Nejen, že vyrábí skvělé a inovativní kousky pro ženy, ale profiluje se i dál. Tally Weijl se snaží, aby byl svět lepším místem k životu, a proto i do své výroby vnáší šetrné principy s ohledem na životní prostředí. Minimální tolerance k používání zvířecích kůží a kožešin, angažovanost v programech omezujících textilní odpad a podporujících recyklaci módy či používání pouze papírových tašek k omezení plastového odpadu, jsou jen několika příklady z mnoha, jak se tato firma snaží přispívat k čistější planetě. Chceš i Ty oblečení, které bylo vyrobeno s maximálním ohledem k okolnímu světu? Toužíš po kvalitě za rozumnou cenu? Nakup si u nás kousky Tally Weijl online! Každý model oblečení prochází zátěžovými testy, které zkoumají sílu vláken, výdrž barev a odolnost vůči praní. Každičkou chybu, kterou najdou, okamžitě opraví, takže si můžeš být jistá, že Tvoje nové oblečení bude nejen skvěle vypadat, ale bude se i dobře nosit a jeho kvalita zůstane zachována. Užij si trendy, inovace, sladkost i důraznost ženské módy díky Tally Weijl e-shopu na ABOUT YOU. Jaký příběh budou vyprávět Tvé outfity v nadcházející sezóně?

Od značky Tally Weijl by se ti mohlo líbit: