Přejít na hlavní obsah

Až do -40 % EXTRA na prémiové značky5

Pouze:00hod.00min.00sek.
 Popis značky
Všechny produkty od TAMARIS1 222

Obuv a doplňky Tamaris – kup zde online

Značka Tamaris dobývá srdce německých milovníků obuvi již od roku 2002 a je dnes považována za jednu z nejúspěšnějších značek obuvi v Evropě. Tato úspěšná značka ti nabízí správnou obuv pro každou příležitost, ať už pohodlnou obuv pro volný čas, elegantní lodičky do kanceláře nebo aktuální módní obuv. Ať už kotníčková obuv Tamaris nebo sandále, u Tamaris najdeš všechno. Přitom je nejen krásná na pohled, ale také úžasně pohodlná a nabízející tak jedinečný komfort. Kromě elegantní obuvi můžeš u módy Tamaris najít také vhodné kousky oblečení, od elegantní halenky až po pohodlné džíny a doplnit tak tvůj look trendy doplňky, kabelkami či šperky. Od příležitostného stylu pro všední den až po extravagantní večerní módu si můžeš sestavit outfit od Tamaris na internetu podle svých přání.

Tamaris: vše začalo dámskou obuví

Tato mezinárodně uznávaná značka rozšířila od svého založení svůj sortiment od dámské obuvi do odvětví oděvů a doplňků. Móda Tamaris patří společnosti Wortmann Schuh-Holding KG, která byla založena v roce 1967 Horstem Wortmannem. Firma, jejíž hlavní sídlo je i nadále v Detmoldu, se dostala na německý trh až v roce 2002 se svojí pilotní značkou. Od té doby pomáhá stále více ženám nakupovat krásnou obuv, jemné doplňky atd. Tato značka zastřešuje tři různé linie: Tamaris, Tamaris Trend a Tamaris active, jejichž sortiment je pro každou příležitost a je určena pro každou ženu, která jde s módou. Od elegantních kožených bot až po ležérní sneaker - tato značka je především symbolem vysoce kvalitního zpracování materiálů, z nichž se vyrábí obuv a doplňky, které splňují nejvyšší nároky a hodí se pro všední aktivní den. Samozřejmě by měla být zohledněna i tvá peněženka, protože chceš najít tu nejlepší obuv pro více než jednu příležitost. Pro tuto značku však není typická jen láska k obuvi, ale tato značka je ještě zajímavá tím, že se zasazuje o dodržování vysokých sociálních a ekologických norem, a to nejen ve výrobě, ale i v samotné firmě. Tato úspěšná německá značka tedy představuje vyváženou rovnováhu mezi povědomím o trendech, kvalitou a ohleduplným přístupem k lidem a přírodě.

Zvýrazni svůj styl obuví a doplňky od Tamaris

Jsi zvědavý jak? V sortimentu obuvi Tamaris najdeš dle tvých přání perfektní společníky pro každou příležitost. Zde na tebe čeká extravagantní obuv Tamaris s vysokými podpatky. Mezi letními sandály Tamaris si určitě také dokážeš vybrat ty pravé a tvůj letní outfit tím dosáhne dokonalosti, módní lodičky Tamaris, teplé kozačky Tamaris, elegantní polobotky a pohodlné tenisky pro tebe. Hledáš vhodný doplněk, aby byl tvůj look kompletní? Na ABOUT YOU najdeš vždycky ten pravý, a to pro každou příležitost. Na správném místě jsi u módy Tamaris i tehdy, pokud hledáš tvůj nový oblíbený kousek.