Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


TIMBERLAND – profesionální outdoorová značka

TIMBERLAND je americká značka, která se zaměřuje na outdoorové oblečení, ale zejména na obuv. Počítá s tím, že člověk toho musí hodně nachodit a chce se postarat o co největší komfort při nošení, ať už ve městě nebo v přírodě. Založena byla v roce 1952 a v roce 1973 představila světu své originální žluté TIMBERLAND boty, které sloužily jako funkční outdoorová obuv a byly tak nadčasové, že se dodnes vyrábějí a díky své popularitě a vzhledu jsou už naprosto legendární. Neznamená to však, že TIMBERLAND nereaguje na aktuální trendy. Naopak stále vymýšlí další kombinace a přidává do svého sortimentu další druhy oblečení. Nic z toho však nepostrádá původní kvalitu zpracování. Tahle značka je univerzální, takže si v ní vyberou muži i ženy, kteří mají rádi kvalitu, jsou aktivní, užívají si života a tráví spoustu času venku.

Vyber si na ABOUT YOU svůj nový TIMBERLAND outfit do města i do přírody

TIMBERLAND e-shop nabízí všechny možné druhy bot, přes nadčasovou klasiku, až po specifické typy bot. Dámy mohou vyrazit na trek právě v legendárních žlutých botách, které podporují stabilitu a zaručují pohodlí. Hodí se stejně tak i na dlouhé pochůzky po městě, protože jejich vzhled je dělá velmi moderními. Kromě toho si můžeš pořídit i moderní TIMBERLAND sandály, které jsou skvělé pro letní období. A pokud hledáš něco elegantnějšího, TIMBERLAND se postará i o Tvoje nové boty na podpatku nebo polobotky, které sladíš i do elegantního outfitu s šaty nebo sukní. Pánská móda TIMBERLAND Ti pak přináší nejen známé boty, ale i další oblečení, které se k nim skvěle hodí, třeba TIMBERLAND košile, trika nebo svetry. Do ikonického TIMBERLAND stylu se může sladit celá rodina, protože ABOUT YOU Ti přináší i modely pro děti!

TIMBERLAND jako jedna z nejudržitelnějších značek současnosti

TIMBERLAND se inspiruje přírodou a vyrábí oblečení pro ni vhodné. Tím to ale nekončí. Svou lásku k přírodě demonstruje i tak, že své produkty vyrábí zodpovědně. Do svých materiálů recykluje plasty, snaží se kompenzovat svou aktivitu sázením stromů a svým pracovníkům po celém světě poskytuje správné pracovní podmínky a férový obchod s místními komunitami. TIMBERLAND ale nezahálí a stále si stanovuje další cíle, aby zlepšil dopad na životní prostředí a vylepšoval podmínky, ze kterých oblečení a obuv vychází. Pro milovníky přírody je tedy tahle značka naprosto perfektní. Objev tuhle značku na ABOUT YOU a neboj se s jejími produkty prozkoumat celý svět.