Tommy Hilfiger Underwear
Počet produktů: 151
Sledovat
Filtrovat produkty od značky

Tommy Hilfiger Underwear‒ legendární značka na dosah ruky

V roce 1985 založil Tommy Hilfiger značku, která nese jeho jméno a jejíž modro-červeno-bílé logo pozná každý módní znalec. Málokdo ví, že cesta Tommyho Hilfigera začala už koncem 60. let, kdy v pouhých 17 letech založil své první obchody People’s Place z peněz vydělaných na benzinové pumpě. Od doby založení značky se společnost rozrostla do mezinárodního měřítka a Tommy Hilfiger se stal jedním z předních světových návrhářů. Dodnes je hlavním designérem značky, která nabízí oděvy, obuv, doplňky, ale i parfémy nebo bytové doplňky. Tommy Hilfiger navrhuje módu pro ženy, muže, ale i děti. V online shopu Tommy Hilfiger Underwear si každý najde to své.

Prádlo a další módní kousky od značky Tommy Hilfiger Underwear

V nabídce Tommy Hilfiger Underwear jsou k zakoupení modely z kolekce pro ženy, jako je kvalitní spodní prádlo v mnoha odlišných stylech a střizích, podprsenky a plavky. Dámská kolekce je doplněna o další kusy, třeba mikiny a tepláky nebo pyžama. Pánská kolekce přichází s nápaditým spodním prádlem v klasických barvách i zajímavých vzorech. K tomu jsou i pro muže dostupné Tommy Hilfiger mikiny a tepláky nebo trika v ležérním stylu. Své modely představuje i kolekce pro děti. Dostupné je dětské spodní prádlo a trička pro chlapce, pro dívky zase podprsenky a spodní prádlo. Každý si tedy u značky Tommy Hilfiger Underwear vybere.

Tommy Hilfiger – kvalita a sportovní elegance v jednom

Všechny modely Tommy Hilfiger se drží klasického amerického moderního stylu, nezapomínají však reagovat na nejnovější trendy a zachovávat kvalitní a pohodlné zpracování. Většina kusů je stylizovaná v ikonických barvách Tommy Hilfiger – modré, červené a bílé, které jsou doplněny dalšími barvami. Svým nadčasovým a zároveň moderním vzhledem jistě zaujmou produkty značky Tommy Hilfiger Underwear mladé duše s vytříbeným vkusem, ať už ženy nebo muže. Modely jsou rafinované, zároveň ale nemusíš obětovat pohodlí. Oblečení Tommy Hilfiger pozná každý člověk, který se o módu zajímá, protože se dnes jedná o jednu z nejvyhledávanějších světových značek. Zároveň se jedná o značku, která není příliš finančně náročná. Snoubí se zde tedy dostupnost s módním, ikonickým stylem, který teď můžeš mít i Ty.