Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Doplňky121

Tommy Jeans: prestižní lifestylová značka

Tommy Jeans je jedna ze dvou linií kultovní značky Tommy Hilfiger. Orientuje se na dámské a pánské oblečení vyrobené z velké části z džínoviny, obuv a doplňky. Produkty jsou určeny mladší skupině ve věku od 18 do 28 let. Pro Tommy Jeans je typický americký styl ze sedmdesátých let. Sportovní design doplněný novými trendy na trhu se navíc objevuje v příznivějších cenách, tak aby byl dosažitelný pro všechny. Logo připomínající vlajku USA, v červené, bílé a modré barvě, je snadno identifikovatelné a uznávané po celém světě. Když v roce 1984 Thomas Jacob Hilfiger založil tuto značku, splnil si svůj sen. Začínal jako mladík právě s džíny. Nakupoval je, přešíval a prodával dál. Toužil zúročit své umělecké nadání a smysl pro módu a otevřít si svůj vlastní butik. To se mu nakonec podařilo. Svůj úspěch založil na mladistvém looku a geniálním marketingu. Dnes patří Tommy Jeans mezi prestižní lifestylovou značku.

Tommy Jeans: originální klasický styl vysokoškoláků

Modely Tommy Jeans si zachovaly originální klasický styl vysokoškoláků. Jsou oživeny novým, svěžím a čistým nádechem současného mládí. Navíc jsou všestranné, správně vybalancované, tak aby se daly vzájemně kombinovat. Záleží jen na Tvém osobním vkusu. Ať už zvolíš mezi neformálním nebo elegantním outfitem, neuděláš chybu. Všude budeš budit s Tommy Jeans pozornost. Každý pozná, že se v módě vyznáš. Nezapomeň na luxusní doplňky Tommy Jeans jako jsou například čepice, pásek nebo ledvinka. Perfektně s nimi okořeníš svůj vzhled. Kromě originálních návrhů jsou tu přednosti jako propracovanost, použití špičkových materiálů a precizní provedení. Ty jsou důvodem k tomu, proč nosit oblečení Tommy Jeans. Dlouho vydrží jako nové, nezmění barvu ani tvar a pohodlně se nosí.

Tommy Jeans má před sebou skvělou budoucnost

Oblečení Tommy Jeans se již dávno stalo neodmyslitelnou součástí šatníku všech zákazníků, kteří milující módu ulice. Dá se nosit v každém ročním období, ať už do zaměstnání nebo ve volném čase. Klikni na široký sortiment Tommy Jeans a uvidíš, jak jsou variabilní a stylové zároveň. Některé kousky jsou originální tím, že jsou vyrobeny z bio bavlny, lnu nebo celulózového vlákna zvaného lyocell. Jedná se o udržitelné materiály včetně recyklovaných, které přichází z ekologického zemědělství. Pokud si oblékneš tričko nebo košili s označením „Udržitelnost“ poznáš to hned. Jsou velmi příjemné, více prodyšné a pevné. V běžném životě je vidět jeho nadčasový design Tommy Jeans na každém kroku. Značka je stabilně zavedená a nic ji v růstu nezastaví. Má před sebou ještě skvělou budoucnost.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: