Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Tory Burch: Od ženy pro ženy!

Zdá se Ti, že je čas upgradovat svůj šatník či doplňky o něco trochu exkluzivnějšího? Dej šanci Tory Burch! Zakladatelka, módní návrhářka, filantropka a podnikatelka Tory Burch, propůjčila značce celé své jméno, protože do ní zřetelně vložila svoji jedinečnou a podnikavou osobnost. Značka se ale dívá na svět také globálním pohledem a sklízí úspěchy na poli módní scény po celém světě. Její návrhářské kousky jsou plné inspirace, stylu a vytříbeného vkusu. Chceš si ho trochu domů přinést i Ty? Vyzkoušej nové produkty Tory Burch online s námi!

Aktivity Tory Burch – móda i životní filozofie

Americká značka Tory Burch vznikla v roce 2004 v New York City a dnes má po světě na 300 obchodů. Odráží filozofii, že rodina má vždy přednost před vším ostatním a ženy by si měly důvěřovat a nebát se dosáhnout úspěchu. Kvůli tomu má Tory Burch dokonce svou vlastní nadaci, která se zaměřuje právě na posílení pozice žen ve společnosti skrze růst jejich podnikání. Pod hashtagem #EmbraceAmbition tak pomáhá ženám beze strachu následovat své sny. Každá nová kolekce oblečení odráží Tořinu lásku k barvám a cestování. To se ukazuje jak na potiscích jejích módních kousků, tak na speciálních detailech a aplikacích. Barvy mají v její tvorbě stěžejní postavení. Vidí v nich totiž rozdělený celý svět, a tak hry s barvami mají zásadní význam i pro oblečení její značky, která je na hony vzdálená jakékoliv módní šedi. Okouzlily moderní kolekce s puncem luxusu i Tebe? Vyber si svůj nový oblíbený módní kousek či doplněk Tory Burch online na ABOUT YOU!

Tory Burch sortiment na ABOUT YOU

Sortiment Tory Burch je opravdu široký. Značka nabízí originální modely – od unikátních rozevlátých šatů na každodenní nošení přes zajímavé a zdobné topy inspirované snad všemi světovými kulturami až po basic modely kalhoty vhodných na každou příležitost. Etno motivy, velké vzory a kombinace barev prostupují všemi kousky a stávají se jednotícím prvkem všech kolekcí. Kromě toho ale značka přináší ještě mnohem víc! Kvalitní kožené kabelky či batohy a všechny druhy bot – do ulic i na formální příležitosti. Samozřejmě se nezapomíná ani na doplňky v podobě hodinek, šperků či stylových slunečních brýlí. Toužíš po vytvoření osobitého stylu, na kterém bude muset každý oči nechat? Pořiď si kousky Tory Burch online a ukaž se v tom nejlepším světle!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.