Popis značky

Trendyol: Šik kousky pro ženy!

Znáš už značku Trendyol? Že ne? Pojďte se seznámit! Tahle značku oblečení si ženy oblíbily především kvůli řadě basic kousků, ze kterých snadno poskládáš nenucený i elegantní outfit na každou příležitost. Trendyol kolekce jsou zosobněním jednoduchých střihů, které umí chytře vykouzlit hezkou ženskou siluetu, jemných barev, zajímavých nápadů i hravých detailů. Z každého modelu navíc dýchá ta správná porce ženskosti, která dokáže vzbudit uhlazený dojem, díky kterému tato značka vyčnívá nad ostatními. Je čas se dovybavit na nadcházející sezónu? Vrhni se na procházení nabídky dámského oblečení Trendyol, kterou jsme pro Tebe na ABOUT YOU přichystali a vyber si své nové kousky už dnes! Že se Ti toho líbí až moc? Neboj se, zásilku Ti rádi rozdělíme na několik balíčků tak, abys mohla snadno a pohromadě nakoupit všechno, co potřebuješ.

Co je Trendyol? Nejen značka...

Start Trendyolu je poměrně nedávný. Společnost začala fungovat až v roce 2010, ale brzy ji čekal raketový růst. Ze začátku se jednalo o projekt, který měl poskytnout bezchybnou e-commerce zkušenost všem zákazníkům nakupujícím online. Během pouhých 10 let se z něj ale stala největší turecká mobilní platforma pro online nákupy a zároveň největší internetový zaměstnavatel v Turecku. Jejich tým totiž čítá až 2000 lidí! Není to tedy jen značka oblečení, ale opravdový globální hráč na poli internetových nákupů, který se zaměřuje i na prodej dalšího zboží jako je třeba kosmetika, elektronika, bytové doplňky a další kategorie produktů. Z módní nabídky pak tato internetová platforma prodává kromě mezinárodně známých značek také svou vlastní značku zaměřenou na módu pro muže i ženy. Díky ABOUT YOU máš nyní možnost pořídit si módní kousky Trendyol online i Ty!

Dámská móda Trendyol na ABOUT YOU

V Trendyol nabídce najdeš vše, co Tvoje skříň nutně potřebuje, a to v průběhu celého roku! Skvělé džíny různých barev a střihů, sukně a šaty na všechna roční období, romantické i praktické halenky, hravá trička, barevné svetry i tepláky. Prostě stovky basic kousků i originálního oblečení, kterým určitě zaujmeš v každé situaci. Ať už hledáš oblečení do práce, do ulic nebo na neformální společenskou příležitost, se značkou Trendyol nikdy nešlápneš vedle! Nakup si ty nejlepší turecké trendy a poskládej si svůj výběr z nejnovějších kolekcí Trendyol online na ABOUT YOU! Rychlé doručení už během 3 pracovních dnů Ti vykouzlí úsměv na tváři ještě dřív, než si otevřeš svůj nový balíček s novým stylovým oblečením!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Trendyol.