Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

TRIUMPH – legendární dámské prádlo

Co se týče spodního prádla, jen těžko se hledá tak zkušený výrobce, jako je TRIUMPH. Historie této značky se píše od roku 1886, kdy firma začínala s produkcí korzetů v jižním Německu. Už pár let po tom však expandovala do zahraničí a brzy se stala vedoucí značkou v oblasti spodního prádla. Dnes vyrábí i plavky nebo sportovní spodní prádlo a její produkty si užívají zákazníci ve více než 120 zemích. TRIUMPH si stojí za kvalitou, elegancí a profesionálním provedením, které je pro ni nezbytné po celou dobu existence. Není divu, že tváří značky byly v minulosti velké světové hvězdy, například Liv Tyler nebo Julianne Moore. Tváří TRIUMPH se můžeš ale stát i Ty, stačí se inspirovat nabídkou ABOUT YOU a vybrat si modely, ve kterých se budeš cítit úžasně a sebevědomě.

Nekonečné množství druhů spodního prádla TRIUMPH nyní na ABOUT YOU

Značka TRIUMPH stála u mnoha historických proměn spodního prádla (jako jedna z prvních začala třeba používat nastavitelná ramínka u podprsenek). Ví tedy přesně, co je nejdůležitější pro pohodlí každé ženy. Kromě toho upravuje své módní kousky podle nejnovějších trendů. V našem TRIUMPH e-shopu si tak každá dáma mezi nabídkou spodního prádla vybere to pravé. Najdeš zde například kvalitní TRIUMPH basics podprsenky, které jsou perfektní třeba pod tričko. Na druhou stranu se značka může pochlubit i rafinovanými TRIUMPH kalhotkami a podprsenkami s propracovaným designem, širokým výběrem barev, materiálů i aplikací. Svůj elegantní model pak můžeš doplnit měkkým županem nebo si k němu pořídit pohodlné TRIUMPH pyžamo. Je jedno, jaký tělesný typ jsi, jestli se Ti líbí jednodušší modely nebo bohatě zdobené, jestli chceš prádlo na sport nebo na každodenní nošení, TRIUMPH má odpověď na všechno.

Modely TRIUMPH lichotí každé ženě

Až si prohlédneš nabídku značky TRIUMPH, tak uvidíš, že se perfektně hodí pro každou ženu, která se chce cítit dobře za každé situace a hýčkat se kvalitními, pohodlnými a elegantními modely, které jí dodají sebevědomí. Dále se TRIUMPH na trendy snaží navazovat tak, že vyhledává mladé talentované designéry, kteří se nebojí inovací a umí vymyslet neokoukané kombinace, které každé ženě lichotí. Úžasná přidaná hodnota firmy je i to, že se distancuje od jakýchkoli obchodních aktivit, které by mohly souviset s moderním otroctvím, snaží se chovat udržitelně a myslet na naši budoucnost. TRIUMPH má tedy všechno, co ideální značka potřebuje. V našem internetovém obchodě se teď můžeš nechat inspirovat nekonečnými kombinacemi značky TRIUMPH.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky TRIUMPH.