Bezkontaktní doručení. Až do -40% EXTRA!5

Pouze:00hod.00min.00sek

Spodní prádlo Triumph: Spodní prádlo jako z pohádky

Německá značka spodního prádla Triumph splní každé ženě i to nejtajnější přání. Zatím tedy nedoručují prince na bílém koni, ale co se týče kalhotek a podrpsenek, málokdo se jim vyrovná. Všechny víme, že sehnat padnoucí podprsenku může být skoro nadlidský výkon. Totéž se týká bezešvého a sportovního prádla. Díky Triumphu ale nic z toho není problém. Triumph spodní prádlo je naprosto respektuje křivky ženského těla a jakmile ho vyzkoušíš, nejspíš už nebudeš chtít nakupovat jinde. Prozkoumej nabídku Triumph spodního prádla online a dopřej si luxus, který si zasloužíš. Občas je potřeba si připomenout, že spodní prádlo je stejně důležité, jako naše šaty. Spodní prádlo Triumph je díky bezchybnému ušití úžasné pohodlné a na ABOUT YOU najdeš spodní prádlo, které ti padne jako druhá kůže.

Triumph spodní prádlo: Luxusní, pohodlné a heboučké

V Triumphu si vybereš spodní prádlo na všechny příležitosti: na vášnivou noc, na den do práce i do fitka. Pokud ti jde především o pohodlí nebo si nepotrpíš na krajky, pak by ti rozhodně neměla ujít kolekce Sloggi vyrobená z heboučkého mikrovlákna. Díky maximální elasticitě a prodyšnosti je neskutečně pohodlné a ty se budeš celý den cítit příjemně. Tahle kolekce spodního prádla Triumph je navíc bezešvá, takže můžeš konečně začít nosit extra přiléhavé sukně a halenky, které jsi doteď sušila ve skříni. Značka myslí i na milovnice pohybu. Sportovní podprsenky Triumph jsou něco jako James Bond, nic je nevyvede z míry a za všech okolností mají situaci pod kontrolou. V katalogu najdeš samozřejmě i úchvatné krajkové Triumph spodní prádlo pro všechny velikosti poprsí a čeká tu na tebe i celá kolekce stahovacího prádla.

Spodní prádlo Triumph: Luxus, který vznikl ve stáji

Značka spodního prádla Triumph, kterou dnes milují ženy na celém světě, byla založena v roce 1886 v německém Württembergu. Původně vyráběli dámské korzety, v roce 1933 ale přišel přelom. Korzety dávno nebyly v módě a odzvonilo i chlapecké figuře. Doba přála křivkám a majitelé Triumphu na to svižně zareagovali: Na svět přišla první podprsenka se zapínáním vepředu a vyměnitelnými ramínky. V současné době značka vyrábí všechno, na co si moderní žena vzpomene. S Triumphem nemusíš dělat kompromisy mezi pohodlím a vzhledem. Prádlo Triumph ti padne jako ulité a díky kvalitním materiálům při správné péči vydrží dlouho dobu. Buď svá a dopřej si potěšení v podobě hebkého luxusu s logem německé značky Triumph.