UMBRO
Počet produktů: 5
Sledovat
Model/kaProdukt
UMBRO
Tenisky 'UMFL0064'
  2 077 Kč
  2 597 Kč
  UMBRO
  Tenisky 'Bumpy'
   2 165 Kč
   3 094 Kč
   UMBRO
   Tenisky 'UMFL0064'
    2 077 Kč
    2 599 Kč
    UMBRO
    Tenisky 'UMFL0064'
     1 815 Kč
     2 599 Kč
     UMBRO
     Tenisky 'Bumpy'
      2 165 Kč
      3 099 Kč

      UMBRO: Sportovní móda pro každý den

      UMBRO je dnes už ikonická značka sportovního oblečení, kterou milují muži i ženy na celém světě. Miluješ pohyb? Ráda nosíš sportovní módu i do města a potrpíš si na pohodlí? Pak si určitě nenech ujít nabídku na Umbro eshopu. Seženeš tu sportovní obuv, topy a dresy, zkrátka úplně všechno, co jako nadšená sportovkyně potřebuješ. UMBRO si potrpí i na styl, takže se připrav na slušivé siluety a střihy, ve kterých budeš za hvězdu i zpocená. Nakupuj legíny, sportovní podprsenky, běžecké šortky, sportovní větrovky a mnohem víc – Umbro je ráj pro špičkové atlety i víkendové sportovce, ale i pro ty, kdo sport vidí možná tak v televizi.

      UMBRO: Sportovní styl a nekompromisní pohodlí

      Co přesně v nabídce Umbro eshop najdeš? Pánskou, dámskou i dětskou kolekci kvalitního sportovního oblečení do každého počasí. Základem jsou samozřejmě dresy, legíny a teplákovky, kšiltovky, různé typy mikin a bund. Vedle oděvů tu seženeš i sportovní vybavení, například fotbalové míče, chrániče nebo batohy. Seženeš tu i trendy tenisky na vysoké platformě, které nemusíš nosit jen k teplákům. Vypadají skvěle i k roztomilým šatům nebo sukním. Neboj se kombinovat sportovní styl s klasickou elegancí a uhlazenými kousky – právě tak vytvoříš jedinečný outfit a svůj vlastní styl. Nezapomeň, že je móda především zábava a pravidla své vlastní hry si určuješ jen ty sama. Objev katalog UMBRO online a nechej se inspirovat.

      UMBRO: Příběh o odvaze a splnění velkolepého snu

      Umbro byla původně společnost z anglického Manchsteru, která vyráběla fotbalovou výbavu, která na trh prorazila v roce 1934 svojí fotbalovou sadou pro Manchester City. Zakladatel firmy Harold Humphreys si vlastní firmu založil jako sotva dvacetiletý klučík v roce 1924. V roce 1966 už UMBRO oblékalo 85 procent britských fotbalových klubů. Dnešní Umbro je spojením tradice a moderního sportu, které dohromady vytváří dnes už ikonickou značku. Styl a výkon, to je Umbro. Návrhy, oděvy, obuv a výbava Umbro se prodává ve více než 90 zemích světa. Objev tuto ikonickou značku, která už dávno není jen pro fotbalisty. Inspiruj se, kombinuj barvy a styly a měj svoji vlastní hlavu – nejen co se týká módy.