Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Sport445

Under Armour: Sportovní jednička pro ještě lepší výkony

Pod značkou Under Amour se skrývá sportovní oblečení pro muže a ženy všech věkových kategorií, včetně bot, doplňků a batohů. Zajímá Tě, co je na ní speciálního? Jsou to třeba moderní a technicky vyspělé materiály, ze kterých se oblečení vyrábí. Kde a odkud se vzala? A proč si Under Armour e-shop na ABOUT YOU zaručeně užiješ i Ty? Značka má komplexní, a zároveň jednoduchý systém, jak dělí všechny svoje produkty. V teplém počasí se dívej po kouscích z kolekce HeatGear®, které jsou ideální při maximální zátěži pro pocit sucha a lehkosti ve vyšších teplotách nad 20 °C. V zimě pak nejvíce oceníš kolekci ColdGear® vhodnou do teplot nižších než 13 °C. Kromě pocitu sucha a lehkosti Ti dopřeje i potřebnou tepelnou izolaci, která s klesajícími stupni přijde vhod. Kolekce AllSeasonGear® pak obsahuje kousky, které můžeš s přehledem nosit na sportovní aktivity po celý rok. Revoluční materiály této kolekce skvěle reagují na výkyvy teplot mezi 10 °C a 20 °C. Zároveň Ti nabízejí maximální prodyšnost, díky níž Tvoje kůže může dýchat i při extrémní zátěži.

Historie Under Armour: jen další americká značka, nebo revoluce?

V roce 1996 se bývalý hráč amerického fotbalu, Kevin Plank, rozhodl založit značku s kompresním oblečením pro sportovce. Jak už to tak bývá, nápad vznikl na základě jeho nevyplněné potřeby. Tehdy 23letý student univerzity v Marylandu byl otrávený z neustálého vyměňování propocených trik, které nosil pod svým fotbalovým dresem. Všiml si přitom, že se svými kompresními šortkami, tento problém nemá. A inspirace pro založení Under Armour byla na světě! Cílem se pro něj stalo přenést vlastnosti kompresních šortek na trička, která neměla být po intenzivním pohybu už nikdy víc mokrá. Nejprve si nově vznikající značka našla svou oblibu mezi hráči amerického fotbalu, a postupně se pak začala těšit i zájmu širší veřejnosti. Na vrchol výkonnostního oblečení značku vynesly především pravidelné inovace, které „jsou postaveny na výkonu“ a vnáší do sportu nové jedinečné možnosti výrazně ovlivňující lepší pocit během tréninku, ale i celkově kvalitnější sportovní výsledky.

Under Armour On-line: udrží Tě v suchu

Funkční oblečení ze všech kolekcí značky Ti dopřeje pocit pohodlí a podpoří Tě při dosahování Tvých cílů. Na každém tréninku Tě totiž doprovodí speciální materiály i technologie. Za pozornost stojí třeba materiál Coldblack®, cože je jemná tkanina chránící pokožku před slunečním zářením. Anti-Odor Technology zase zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu při pohybu. Značka také přináší inovace do už tradičních materiálů. Jejich Charged Cotton®, je tkanina, která Ti přináší hebkost a pohodlí bavlny, ale od potu uschne mnohem rychleji. Vyber si oblečení od kompresních až po volné kousky (označení Compression, Fitted, Semi-fitted/Regular, Loose), se kterými budeš mít nejvyšší možnou míru flexibility. Nejtypičtější je pro značku samozřejmě jejich vlajkové oblečení na tělo označené Under Armour Compression, které Ti pomůže snížit únavu svalů, udržet je prokrvené a také urychlit jejich regeneraci. Nabízí Ti i spoustu dalších benefitů jako je dlouhodobý pocit svěžesti díky účinnému odvodu potu nebo regulaci tělesné teploty. Nakup si kousky Under Armour online z pohodlí domova a užívej si místo běhání po obchodech více času na sport. Under Armour e-shop je přímo nadopován těmi nejlepšími kousky, které čekají jenom na Tebe.