Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Urban Classics1 787

Urban Classics – nekomplikovaná cool móda

Urban Classics splní Tvé sny v jediném okamžiku. Díky módnímu know-how promění Tvůj styl na moderní, trendy a cool. Nekomplikovaná móda v kombinaci s kvalitními materiály a prvotřídním zpracováním je určena pro muže i ženy, mladé i starší. Ačkoliv je značka Urban Classics ve světě módy relativně krátce, velmi rychle si získala mnoho fanoušků, kteří jsou na ní závislí. Jejich nadčasové oblečení je velmi různorodé. Velmi zdatně kombinuje retro vzhled ze 70. a 80. let se sezónními novinkami. Vyhýbá se mnohým výstřelkům, jako byly například kalhoty do zvonu, a staví na jednoduchém střihu a vzoru, který nikdy neomrzí. Kromě toho pořídíš veškeré značkové kousky za dostupné a rozumné ceny. Díky tomu je německá značka Urban Classics jedním z favoritů v oděvním průmyslu.

Urban Classics – oděvy s německou precizností

Historie módní značky, která má své sídlo v Ober-Ramstadtu, v Německu, začíná v roce 2001. Dynamický mladý podnikatel Tim Brecht vytvořil novou módní značku Urban Classics, která byla založena na jednoduchosti jako kontrast proti americkému rapovému vzhledu. Zejména v taneční scéně a u aktivních příznivců hip-hopu sklidila velký úspěch. V současné době patří Urban Classics mezi světoznámé kultovní značky. Velký důraz klade na používání vysoce kvalitních materiálů, které zpracovává s německou precizností. Zvlášť jemné bavlněné tkaniny slibují vysoký komfort nošení. V oblečení Urban Classics se budeš cítit velmi pohodlně celý den. Modely dlouho vydrží jako nové. Barvy zůstanou stále svěží, mikiny se nevytahají a udrží si stále stejný tvar. Velmi snadno se udržují a nepotřebují extra péči.

Urban Classics: dobrý základ každého šatníku

Urban Classics spoléhá na klasické, přímočaré kolekce, které by měly tvořit základ každého šatníku. Styl této hesenské firmy je snadno rozpoznatelný, přestože jejich oděvy nenesou žádné významné označení. Prohlédni si široký repertoár Urban Classics. Neuvidíš žádné barevné vzory ani nápadné potisky. Svetry, legíny, bundy, tepláky nebo tašky jsou navrženy především v nenápadných barvách, jako je šedá, bílá a černá. Občas se vyskytnou i akcenty streetwear designu. Typické znaky jsou například zvířecí motivy, maskáčové prvky, střídání barevných bloků nebo kovový vzhled. Povrchové úpravy se objevují v růžové, zelené, vínové nebo i modré variantě. Jednoduchost v žádném případě nemusí znamenat nudu. Nabídka Urban Classics je pestrá a snadno se kombinuje.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: