Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5


Boty VANS – víc než běžná obuv

Firma VANS se proslavila svými charakteristickými modely streetových bot. Ve svém vývoji šla ale mnohem dál. Poznáš ji nejen podle loga značky a typických stripes po stranách boty, ale hlavně podle nezaměnitelného stylu, který oslovuje už několikátou generaci. Během půl století se Vansky staly ikonickými botami po celém světě. Současně začali také doprovázet milovníky akčních sportů a punk rockové kultury. Chceš vyladit svůj styl? Pořiď si dámské boty VANS a tvůj outfit už nikdy nebude fádní. Značka se v průběhu historie pospojovala se zvučnými jmény. Je proslulá kolaborováním na jednotlivých kolekcích s dalšími firmami nebo jednotlivci. Z takových dohod vznikají opravdová umělecká díla! Povedenou kolekcí bylo například spojení se značkou Supreme nebo návrh řady od světoznámého návrháře Karla Lagerfelda. Firma se v průběhu let také stala partnerem spousty letních hudebních festivalů a začala budovat i sportoviště nebo umělecké domy. Boty VANS se staly doménou skaterů, snowboardistů, hudebníků, umělců i surfařů. A na vlně úspěchu se vezou dodnes. Chytře mířené aktivity, propagace, a hlavně vysoká kvalita prodávaných bot, z Vansek udělaly jedny z nejlépe prodávaných bot současnosti. Už máš doma svůj pár i ty? Ponoř se do prohlížení všech modelů Vansek na ABOUT YOU a okořeň svůj životní styl velkou špetkou zábavy.

Cesta od snu, přes bankrot až po ikonický brand – boty VANS

Svůj americký sen si zakladatel značky Steve Van Doren prošlapal pěkně od začátku. Co bylo potřeba, než se ze zaměstnance obuvnické firmy stal úspěšný muž, který vdechl život nové legendě kalifornských bot? Příběh značky VANS začal oficiálně před půl stoletím, když se v roce 1966 Steve se svým bratrem Jamesem přestěhovali z Bostonu do Kalifornie, kde koupili první továrnu a rozjeli obuvnickou výrobu. V 70. letech měli sourozenci první krůčky za sebou a štěstí jim šlo naproti, když chytili rozmáhající se vlnu skateboardingu. Skateři si Vansky díky jejich ideálnímu střihu okamžitě zamilovali a stali se nadšenou a vděčnou klientelou. V tomto období přišla značka taky s proslavenými modely Sk8-Hi, Old School nebo Slip-on, které se úspěšně prodávají dodnes. Vypadalo to, že značka je na dobré cestě stát se synonymem úspěchu. Konkurence ale nikdy nespí a Vanskám se spaní na vavřínech málem stalo osudným. Steve Van Doren se ale v době krize osobně vrátil ke kormidlu a zavedl přísnou koncentraci na kvalitu těchto tenisek. Na konci 80. let se dluh rozplynul jak pára nad hrncem a Vansky radostně skočily do devadesátek plných úspěchů.

VANS on-line shop – celá řada bot!

Líbí se ti koncept uvolněného streetového oblečení? Na ABOUT YOU najdeš spoustu dámských modelů bot VANS, ze kterých si určitě vybereš. Orientuješ se v základních střizích a materiálech? Výrazný a dobře zapamatovatelný typ Sk8-Hi jsou vysoké tenisky, které sluší hlavně vyšším slečnám. Nižší holky budou skvěle vypadat třeba v teniskách s platformou nebo v jedinečných Old Schoolech, které jsou k dostání i v luxusnějším provedení se zakomponovaným saténem. Všestranné plátěné modely Authentic jsou dostupné v mnoha barevných variantách neutrálních i výraznějších tónů, které tě zaručeně nezklamou. U nás si hned můžeš objednat svůj vysněný model, bez kterého už po vyzkoušení nedáš ani ránu. A možná se i ty zařadíš mezi početný zástup věrných fanoušků bot VANS. VANS je zkrátka značka poháněná srdcem a láskou k řemeslu pro další zapálené srdcaře a milovníky života.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy:

PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG