Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

WHISTLES: Britský pohled na věc

Považuješ se za zaneprázdněnou a dynamickou osobnost? Nemáš moc času věnovat se výběru oblečení, a tak by ses chtěla vybavit krásnými designovými kousky, které ale nevyjdou hned tak z módy? Značka WHISTLES bude Tvoje sázka na jistotu! Kolekce značky se vyznačují svou nadčasovou a distingovanou elegancí, která perfektně zapadne do uspěchaného moderního stylu života. To nejlepší z WHISTLES máš teď možnost koupit rychle a pohodlně jen na pár kliknutí myší. Stačí obětovat několik minut svému výběru a máš vystaráno na x let dopředu. Chceš vědět víc? Kvalita a výdrž těchto unikátních kousků Tě dostane na první vyzkoušení!

O značce Whistles – nejlepší materiály a udržitelnost

Současná značka britské módy WHISTLES má sídlo přímo v Londýně. Kromě praktického a slušivého dámského oblečení pro život ve městě Ti nabízí i kvalitní koženou obuv, batohy, kabelky a doplňky, včetně krásných šperků či stylových slunečních brýlí. WHISTLES si důkladně vybírá a pro své oblečení tak volí jen ty nejlepší materiály. Není tedy žádnou výjimkou, že se při procházení zboží této značky setkáš jak s pravou kůží, tak třeba se svetry či kardigany z kašmíru, který je považován za krále všech svetrových materiálů a představuje opravdový luxus v šatníku. Široké zastoupení má v kolekcích značky také nesmrtelný a stále populární denim, který se aplikuje hlavně na kalhoty a bundy. I džíny zde ale mají něco speciálního, a to zpracování samotného materiálu. Snadno tak narazíš třeba na modely vyrobené z organické bavlny. Kombinací tradice, inovací a vědy tato značka dosahuje těch nejlepších výsledků, které jsou navíc v souladu s principy udržitelné módy. Používání takových materiálů, u kterých je například snížena spotřeba vody ve výrobním procesu, je jedním z prvních kroků, jak se WHISTLES snaží zapojit do šetrnějšího fungování textilního průmyslu. Bere ohled na Tvé pohodlí a zároveň na životní prostředí. Takovou značku je radost nosit!

Vyřeš si šatník s WHISTLES na ABOUT YOU

U značky WHISTLES neočekávej žádné přemrštěné módní kreace ani výraznou směs barev. Neutrální kousky v jednobarevném provedení lehce zkombinuješ navzájem i s modely od jiných značek. Elegantní trička, hřejivé pastelové či tmavé propínací svetry, béžové bundy a kabáty, bílé halenky… To jsou stylové kousky, které Ti budou dělat společnost celou věčnost, a přitom se Ti jen tak neokoukají. Navíc krásně doplní jakýkoliv výraznější kousek z Tvé skříně, který pak dokonale vynikne. Exkluzivní a kvalitní materiály jako plátno, bavlna či merino vlna používaná na svetrech Tě rozmazlí tak, že už si nebudeš chtít obléct nic jiného. Vychutnej si ty nejkrásnější kousky WHISTLES online na ABOUT YOU a objednej si je už dnes! V průměru za 3 dny už je totiž budeš moct nosit! Už cítíš ten nával endorfinů, který dorazí společně s Tvojí zásilkou?

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Whistles.