Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od ZABAIONE112

ZABAIONE: Obleč se do stylu!

Patří mezi oblíbené osadníky Tvé skříně basic kousky, které tak snadno zkombinuješ se vším ostatním? Jestli ano, určitě si nenech uniknout německou značku ZABAIONE. Kromě hromady jednoduchého oblečení v jedné barvě Ti přináší i nejnovější mezinárodní trendy, díky kterým docílíš v kombinaci se základními kousky kompletního looku na každý den! Těšit se můžeš jak na krásné potisky, sofistikované jemné vzory, tak na spoustu přírodních materiálů. Navíc Ti tahle móda skvěle padne. Stačí vyzkoušet a uvidíš, že se zamiluješ do praktických i krásných detailů. ZABAIONE Tvůj šatník obohatí o skvělý styl a extra péči, kterou si určitě zasloužíš.

ZABAIONE patří do týmu!

ZABAIONE je jednou ze značek německé společnosti TAM FASHION, která se zaměřuje na tzv. kompletní look. Spadá pod ní ještě řada dalších značek jako je HaILYS, Haily's Teens, nebo Z-ONE. Svoji módu distribuuje firma do 40 zemí světa a doručí ročně až kolem 3500 různých stylů. Soustřeďuje se hlavně na kvalitní zboží za atraktivní ceny. Její značka ZABAIONE pak reprezentuje sebevědomou každodenní módu pro ženy s ženskými designy a sportovním nádechem. Rezonuje s Tebou její koncept? Pak omrkni, co jsme pro Tebe na ABOUT YOU od této značky nachystali. Máme pro Tebe vždy od všeho něco – od letních sandálků až po zimní kabát.

ZABAIONE online na ABOUT YOU

Potřebuješ se obléknout na další sezónu od hlavy až k patě, nebo Ti stačí osvěžení Tvé garderóby několika stylovými kousky? ZABAIONE online Ti přináší obě dvě možnosti! Jednoduše z nabídky značky poskládáš celý outfit, ale můžeš si vybrat i jen jeden jediný kousek pro radost. Chceš si ji dnes udělat? Podívej se třeba na květované dlouhé šaty, které Ti dodají instantní jemnost a ženskost, kdykoliv je oblečeš. Potřebuješ naopak pár basic kousků? Vsaď na klasické modré džíny nebo jejich oblíbenou ¾ variantu. Propínací světříky v neutrálních barvách Ti skvěle poslouží k doladění každého looku. Nabídka ZABAIONE online na ABOUT YOU je opravdu pestrá. Obleč se s novými kolekcemi do práce i na dovolenou! Objednej si nové kousky už teď a těš se z jejich krásy po celý rok!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ZABAIONE.