PŘED LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -40 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Pantofle pro ženy25

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Pantofle

Objev další produkty z kategorie Pantofle

Pantofle Crocs: Nezaměnitelný design a fantastické pohodlí

Obuv Crocs má natolik typický a osobitý design, že si je nejspíš zapamatuje každý. Tyhle veselé nazouvací sandály si na nic nehrají, jsou skvěle pohodlné a můžeš v nich vyrazit na koupák i na pochůzky po městě. Jsou vyrobené ze speciálního materiálu Croslite, který se přizpůsobí chodilu, a ty si budeš připadat, jako by sis vykračovala v bačkůrkách. Navíc nedělají šmouhy na podlaze a jsou odolné proti zápachu, což z nich dělá naprosto nepřekonatelné boty na doma i na parné léto. Existuje tolik variant a barev, až se ti z nich zamotá hlava, prozkoumej nabídku Crocs pantoflí i elegantních střevíčků online a pořiď si kousek, který si tvoje chodidla zamilují.

Crocs pantofle: Stylové potěšení pro tvoje chodidla i oko

Pantofle Crocs se v současné době vyrábějí v nespočtu barev a kromě ikonického modelu Classic W můžeš mít i elegantnější, nebo naopak minimalistické Crocsy. Všechny jsou samozřejmě vyrobené ze stejného materiálu, takže není potřeba vybírat mezi designem a pohodlím. Pokud tě barevné pantofle Crocs nezaujaly, určitě prozkoumej kolekci sandálků na podpatku, ve kterých můžeš v klidu vyrazit i na pracovní pohovor nebo návštěvu u tchýně. Jestli ale hledáš pohodlné nazouvací sandály na pohodové brouzdání nebo delší procházky, sáhni po klasických Crocs pantoflích. Vedle základních barev si můžeš dopřát třeba Crocsy s glitrovanou podrážkou, na domácí lenošení (a pokud máš věčně studená chodidla) se skvěle hodí Crocsy s polstrovanou stélkou a kožešinkou. Milovnice minimalistického designu určitě potěší jednoduché černobílé nazouváky, které s designem klasických pantoflí Crocs nemají nic společného, a potěší i tě i tehdy, jestli máš ráda streetovou módu.

Pantofle Crocs: Hvězda přehlídkových mol původně patřila na loď

Původně byly tyhle ikonické pantofle, které se nakonec staly módním hitem a hvězdou přehlídkových mol, určené pro jachtaře. Zakladatelé firmy Lyndon „Duke“ Hanson a George Boedecker Jr. tyhle osobité pantofle poprvé představili v roce 2002 na floridské Fort Lauderdale Boat Show. Světe div se, návštěvníci se pro ně okamžitě nadchli a všech 200 párů se okamžitě rozprodalo. Díky výjimečnému komfortu a protiskluzové podrážce si Crocsy časem oblíbili také kuchaři a zdravotnický personál. V současné době je nosí i hollywoodské celebrity a prodávají se jak online, tak v kamenných obchodech v 90 zemích světa. Neváhej, a pořiď si ty svoje. Crocs pantofle jsou totiž něco jako balzám pro tvoje nohy a oceníš je nejen ve městě a doma, ale například i při dlouhých letech.