Podprsenky Bustier432

Podprsenky Bustier – komfortní a sexy

Podprsenky Bustier se staly v poslední době žádaným hitem. A není divu. Tento druh spodního prádla si nás získal hlavně svým top komfortem. Bustier totiž nemají kostice, přesto však na těle drží, jak mají. V zásadě rozlišujeme mezi dvěma druhy těchto cool podprsenek: sportovní lambády a sexy krajkové podprsenky Bustier. Pojďme si říci něco ke každé z nich. Sportovní podprsenky typu Bustier zná většina z nás jako lambády. Tyto kousky využiješ hlavně na sportovní aktivity jako je jóga, jogging nebo fitness. Některé modely připomínají krátký cropped top nebo krátké tílko a dají se nosit na trénink samostatně bez vrchní vrstvy oděvu. Jejich velkou výhodou je především materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se o funkční vysoce savou látku, která Tě udrží v suchu za každé situace. Kromě toho vypadá sportovní Bustier neodolatelně a díky své vysoké elasticitě dělá oporu Tvému poprsí. Nejen proto je tato varianta oblíbená i u žen s větší velikostí košíčků. A pozor, ani kojící maminky se bez pohodlné podprsenky Bustier neobejdou. Je na ni prostě spoleh! Pokud však hledáš něco víc sexy, je pro Tebe jako dělaná krajková varianta Bustier. Na e-shopu ABOUT YOU Tě čeká velký výběr jak sportovních, tak krajkových podprsenek. Mrkni a přesvědč se o tom sama.

Podprsenky Bustier – sportovní nebo hravé?

Kromě sportovní Bustier podprsenky máš na výběr i z krajkových variant bez kostic. Tyto podprsenky působí velmi sexy a svůdně a dáš s nimi najevo svůj sex-appeal. Navíc je každá originál a zdobí ji jiné detaily. Typický je pro ně širší krajkový pás pod hrudí, který je nejen praktický, ale i vkusný. Podprsenky Bustier jsou hravé a narazíš na ně ve spoustě hezkých barev jako jsou například tyrkysová, vínová, stříbrná nebo pastelově růžová. Tyto podprsenky jsou zkrátka jedinečné a zaujmou Tě na první pohled. A když si k nim zvolíš i spodní díl ve stejném designu, budeš k sežrání! Takové svůdné prádýlko jistě ocení i Tvůj partner. K mání jsou také výrazné kousky, které mají zaintegrované krajkové rukávy a zahalí celý dekolt. Právě takové unikáty můžeš nosit společně s jednoduchou halenkou nebo jen tak na párty pod bundičku. Budeš svůdná a stylová. Nakupuješ podprsenku přes internet poprvé? Žádný strach. U nás je proces nákupu snadný a bezstarostný. U každé podprsenky Bustier najdeš potřebné informace včetně nabízených velikostí. Pokud jsi nejsi jistá, sáhni po menší velikosti. Podprsenky jsou elastické a přizpůsobí se Ti.

Podprsenky Bustier – číslo jedna na trhu se spodním prádlem

Příjdou Ti podprsenky Bustier příliš nudné? Na našem e-shopu ABOUT YOU Tě přesvědčíme o opaku. Sportovní podprsenky často překvapí zajímavým střihem, a tak u nich nejsou výjimkou překřížená ramínka nebo možnost nosit je jako bandeau bez ramínek. Naopak pokud máš raději pevnou oporu, vybírej lambády s širokými ramínky. Svůdné Bustier jsou zase vyrobeny z jemné či hrubé krajky, i u tohoto typu podprsenky nezklamou atraktivní designové prvky. Návrháři si zkrátka dávají záležet jak na designu, tak na kvalitě tohoto spodního prádla.