Těhotenské kalhotky54

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Těhotenské kalhotky

Objev další produkty z kategorie Spodní prádlo

Těhotenské kalhotky: Ráj pohodlí pro bříško i pozadí

Proč se i v období těhotenství necítit volně a perfektně přirozeně v příjemném komfortu? Na ABOUT YOU jsme pro Tebe přichystali pestrou nabídku těhotenských kalhotek od známých i méně známých značek, které se na trhu specializují na módu pro těhotné ženy. Užij si basic kousky v neutrálních barvách jako je béžová, černá a bílá, které pamatují hlavně na Tvé zvětšující se bříško od Envie de Fraise či Petite Fleur. Nebo se zahal do sexy krajky, s níž se ani v těhotenství nemusíš loučit, s vybranými modely kalhotek pro těhotné od Bellybutton. Dáváš přednost praktické funkčnosti nebo svůdnému vzhledu? Výběr je jen na Tobě.

Různé podoby těhotenských kalhotek

Kalhotky pro těhotné mají spoustu variant, co se týče materiálů, barev i střihů, ale jedno je spojuje: pamatují na to, že Tvé tělo se v období očekávání mění a zvětšuje. Uzpůsobení proto najdeš hlavně v oblasti pasu, který je oproti jiným typům dámského prádla extrémně přizpůsobivý. Ať už to znamená střih v podobě vysokého pasu, nebo elastický materiál, který Tvé bříško bude obepínat vždy podle jeho aktuální velikosti. A jaká látka Tvou kůži bude v těhotenství hezky hladit? Můžeš si vybrat, jestli dáš přednost těhotenským kalhotkám z přírodní 100% bavlny, nebo třeba jemnému nylonu s malou příměsí elastanu, který modelu dodá pružnost. Elastan se přidává i do bavlněných kousků, takže nemusíš dělat žádné kompromisy v tom, co hledáš. Bavlněné kalhotky s příměsí elastanu pak budou pohodlné, přizpůsobivé a obepnou Tě přesně tak, jak potřebuješ.

Kalhotky pro těhotné na ABOUT YOU

Projdi si náš online katalog a vyber si ty nejkrásnější kousky na období těhotenství! Nemusíš se omezovat na neforemné kalhotky pro těhotné, nebo seprané staré kousky z Tvé skříně. Máme pro Tebe spoustu super modelů, ve kterých si vždy budeš připadat sebejistá a svá. Ať už se jedná o klasické střihy, nebo třeba hladká tanga, u nás si určitě vybereš to pravé. A co když Tě přepadne potřeba pořídit si nové kousky ze dne na den? Super nápad! Na ABOUT YOU jsme Ti schopni doručit Tvůj balíček s těhotenskými kalhotkami už do 3 pracovních dnů až k Tvým dveřím. Tak neváhej a objednej si, po čem toužíš, hned teď!