Běžecké boty pro ženy40

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Běžecké boty

Objev další produkty z kategorie Běžecké boty

Bežecké boty Asics na ABOUT YOU

Potřebuješ nové běžecké boty? Dopřej svým došlapům vysoce kvalitní a funkční sportovní obuv. Běžecké boty Asics ti pomohou díky svým inovativním vlastnostem a vynikajícímu materiálu i zpracování k dosažení toho nejlepšího osobního úspěchu ve sportovním životě. Běžnou součástí sportovní boty je třeba flexibilní protiskluzová podrážka, absorpční vložka, vyměnitelná stélka, použití prodyšných materiálů a síťoviny, zesílená pata, adekvátní vzorek na podrážce nebo důmyslné polstrování pro maximální pohodlí bez otlaků. Značka Asics zná všechny potřeby amatérských i profesionálních běžců a přináší jim výborné vybavení v podobě mimořádně funkčních běžeckých bot. Pokud jde však o vzhled a styl, ani v tomto ohledu nezůstává pozadu a přináší mnoho barev, designů i trendy varianty bot navržených podle aktuálních trendů v běžecké obuvi. Zamiluj se do bezkonkurenční funkce a cool návrhů Asics běžeckých bot pro ženy na ABOUT YOU!

Bežecké boty Asics: Nejlepší partner běžných tréninků i vrcholových soutěží

V závislosti na zamýšleném použití, si můžeš zvolit ten nejvhodnější model dámských běžeckých bot Asics, který ti pomůže lámat osobní rekordy. Potřebuješ ochránit měkký došlap, a oceňuješ tak u bot zvlášť účinné tlumení? Chceš od boty hlavně stabilitu a komfort? Nebo ses už vypracovala na běžeckých tratích na úroveň profesionálky a hledáš ultra lehkou botu? Zapni si filtr zboží podle svých konkrétních preferencí a najdi model, který bude přesně odpovídat tvým nárokům. Běžecké boty Asics mají co nabídnout: využívají totiž vlastní inovativní výrobní technologie, které u jiných bot nenajdeš a které ti pomohou dostat se na tu správnou cestu za tvým nejlepším sportovním já. Zní to jako pohádka? Objednej si svůj nový pár běžeckých bot Asics pro ženy na ABOUT YOU a zažij ten pocit na vlastní kůži.

Bežecké boty Asics: Kvalita, kterou pohání sportovní nároky a důkladný výzkum

Značka Asics byla uvedena na světový trh se sportovním zbožím v roce 1977. Pochází z Japonska a klade si nemalý cíl – být nejlepší. To se snadno řekne, ale značka Asics pro svou vizi také hodně dělá. Od roku 1990 vyvíjí pro své zboží ta nejlepší technologická řešení ve Výzkumném institutu sportovní vědy, který působí ve městě Kobe. Na výzkumu se v této instituci podílí ruku v ruce vědci, sportovci i trenéři. Od té doby přišla značka s řadou úžasných a unikátních konceptů, které máš možnost si užívat i u dámských běžeckých bot Asics. Jedním z nich je například i tlumící gelová technologie v podrážce bot, která zajišťuje plynulost pohybu a ten nejměkčí došlap. Oblíbené jsou i ultra lehké kolekce bot, se kterými budeš mít pocit, že se vznášíš. Vyzkoušej některý z inovačních modelů Asics běžeckých bot na ABOUT YOU a užij si pohyb bez limitů.