Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Běžecké podprsenky59
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Běžecká podprsenka: Pár kliknutí do startu

Hledáš nové kousky, které obohatí Tvé běžecké chvilky? Bez podprsenky na běhání se nehneš ani o pár metrů. Patří totiž do základní výbavy každé ženy, která to s běháním myslí vážně. Nejen, že Ti zvlášť v teplých ročních měsících krásně doladí outfit, ale také účinně chrání Tvoje zdraví. Vyber si z obrovské nabídky na ABOUT YOU svou sportovní podprsenku na běhání a vyraz na svůj další okruh bez starostí už během pár pracovních dnů. Ať už hledáš nenápadný funkční model, nebo pestrobarevnou smršť sportovních vibrací, naše značky vyhoví každému Tvému přání. Vychutnej si modely se zapínáním na zip mezi ňadry i klasické kousky s oblékáním přes hlavu. Spoustu chytrých materiálů s vyspělými funkcemi Ti pomůže vnímat Tvou novou podprsenku na běhání jako Tvou druhou kůži. Jsi připravená na změnu?

Běžecká podprsenka chrání Tvé zdraví

Super vzhled je jedna věc, zdraví a příjemný pocit při běhání je věcí druhou. Běžecká podprsenka Ti ale pomáhá na všech frontách. Nejen, že Ti díky ní skvěle padnou běžecké topy, usnadní Ti trénink jako nic jiného, ale zároveň se postará o to, aby Tvé tělo v pořádku a bez sebemenší úhony dorazilo do cíle. Ženské poprsí nedisponuje vlastním svalovým systémem, který by je ochránil při otřesech během běháním. Tkáň ňader je totiž podpírána pouze šlachami a vazy, a proto je potřeba je bez ohledu na jejich velikost podpořit vhodnou pomocí zvenčí. Účinnou oporu pak nabízí právě běžecká podprsenka, která poprsí při pohybu stabilizuje, a tak nedochází ke zbytečnému zatěžování prsní tkáně, ale třeba i páteře. Zároveň také platí, že čím větší poprsí, tím větší oporu bys mu měla dopřát (označení High Support). Pro větší velikosti se tak nehodí třeba špagetová ramínka, ale je lepší sáhnout po korzetovém střihu přidržujícím každé ňadro zvlášť.

Jak vybrat novou běžeckou podprsenku z ABOUT YOU?

Podprsenka na běh by měla být opravdu bytelná, protože běhání představuje pro ňadra větší zátěž než jiné pohybové aktivity, například cvičení ve fitku. Základním předpokladem ideální běžecké podprsenky je tedy, aby dobře držela, nikde nedřela a Tvoje kůže skrz ni mohla dýchat. Na ABOUT YOU najdeš v detailu každého produktu přesně rozepsáno, jaké atributy daný kousek má. U podprsenky na běhání sleduj hlavně funkčnost, kde mezi benefity hledej například regulaci vlhkosti, rychlé schnutí a prodyšnost. Užij si kvalitní kousky od sportovních značek jako je Nike, Adidas Performance, Reebok, Guess či Lascana Active a užij si každou minutu v pohybu!

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dámské kategorie
Dámské značky
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG