Fitness topy651

Fitness top: Ukaž se ve sportovním!

Fitness topy jsou všestranné kousky sportovní výbavy, které umí zajistit sexy sportovní vzhled, pomůžou ti udržet se při cvičení v suchu a udrží vše, co mají, na svém místě. Chytré tkaniny přilnou k tvému tělu jako druhá kůže. Zajišťují, že tvá pokožka zůstane suchá a příjemně svěží i při vysokém zatížení. Minimalizují výsledky pocení a zajišťují tak maximální míru pohodlí i při náročné fyzické aktivitě. O odvod potu a regulaci teploty tvého těla se starají u dámských fitness tílek systémy jako Dri-FIT u značky NIKE, DryCell od PUMY nebo Climacool od adidasu. Proč zůstávat u obyčejného trička, když svůj trénink můžeš posunout na jinou úroveň se speciálním fitness topem, který se o tebe perfektně postará? Na ABOUT YOU pro tebe máme takových kousků hromadu. Najdeš u nás řadu značek, které se zapsaly mezi velikány sportovního světa jako je NIKE, adidas nebo PUMA, ale i méně proslavené značky, které by ale tvé pozornosti určitě neměly uniknout. Znáš třeba Hey Honey nebo CURARE Yogawear? Pokud miluješ tanec nebo jógu, běž je honem prozkoumat.

Fitness top od A do Z

Fitness topy dodávají tvému oblečení módní dotek a dokazují, že sportovní oblečení může být neuvěřitelně trendy. I když jsi třeba jen rekreační typ sportovkyně, určitě chceš ze sebe mít při cvičení dobrý pocit. A jak si zvednout náladu líp než skvěle vyladěným outfitem? Zpracování fitness topů je různorodé jako tvoje aktuální rozpoložení. Zaujaly tě jednoduché a praktické kousky nebo nálož barev a topy ozdobené cool logy od tvých oblíbených značek? Výběr střihů se pohybuje od modelů na tělo, ve kterých vyniknou výsledky, na kterých tak tvrdě dřeš, přes volnost pohybu v podobě asymetrických topů lehkých jako vánek po pohodlná jemně splývavá tílka z měkkých materiálů. Chceš zabít dvě mouchy jednou ranou? Sáhni po topu s integrovanou podprsenkou. Najdeš ho třeba u značky ESPRIT SPORTS. Raduj se ze spousty originálních nápadů: kouzli s gumovými nebo špagetovými ramínky křižujícími záda v hravém duchu, obklop se zářivými barvami a užívej si každodenní radost ze sportu okořeněnou dokonalým stylem.

Fitness top: Z čeho je?

Fitness topy nabízejí různé kombinace bavlněných a polyesterových vláken a jsou vyrobeny pomocí technologií, díky kterým budeš v suchu a pohodě i při vysoké zátěži. Pokud se zajímáš o životní prostředí, určitě tě potěší výrobci, kteří do svého výrobního procesu zařadili udržitelné materiály jako je například lyocell. Jedná se o přírodní pevné vlákno nové generace získané z dřevní hmoty ekologickou cestou. Dalším bonusem tohoto materiálu je jeho příjemnost a měkkost na dotek. Je to něco, na co jsi dlouho čekala? Pak se dlouho nerozmýšlej. Fitness tílka z lyocellu najdeš třeba u značky NIKE.

Fitness top i mimo tělocvičnu?

Ležérní vzhled fitness topů tě množná přesvědčí vynést je i mimo fitko. Cool sportovní oblečení snadno zabuduješ do svého každodenního oblečení ve stylu uvolněného streetwearu. Ať už do školy, na večerní sledování televize nebo na odpolední procházku parkem se svou drahou polovičkou, sportovní móda je vždy po ruce připravená dobře posoužit. Není totiž jen funkční, sexy a trendy, ale také ti nabízí velkou dávku pohodlí. Nech se okouzlit výběrem fitness tílek na ABOUT YOU a zamiluj se do jednoho kousku po druhém. Poštovné máš u nás pokaždé zdarma a kdyby ti nějaký top náhodou neseděl, není nic jednoduššího, než ho poslat zpátky a vybrat si vhodnější variantu.