Cyklistické dresy – komfort a styl pro každou sportovkyni

Chystáš se doplnit zásoby oblečení před začínající letní sezónou? Sportu zdar a nákupům na ABOUT YOU také! Než nasedneš na své milované kolo, vybav se pohodlným, funkčním a také hezkým oblečením. Podívej se na naše cyklistické dresy a vyber si ten, ve kterém budeš moct objet celý svět! V této kategorii najdeš stylové kousky z funkčních materiálů, pod které se podepsaly známé sportovní značky. Pokud ráda jezdíš na kole do přírody, do práce nebo kamkoli tě napadne, kvalitní dres na kolo by měl být součástí tvého sportovního outfitu. Pokud jezdíš aktivně, určitě měj po ruce víc než jeden kousek tohoto oblečení. A jak si správně vybrat? Je dobré dbát na materiál a všímat si, jak je prodyšný, savý a také jestli má rychleschnoucí schopnosti. Samozřejmě i správný střih rozhoduje o tom, jak se svém cyklistickém dresu budeš cítit. Můžeš zvolit různou délku rukávů, délku zipu na přední straně či velikost a umístění kapsičky na zadní straně dresu.

Cyklodresy, které ti padnou

Prodávají se primárně na kolo, mnoho lidí je ale rádo oblékne také na další sporty, jako je běhání, turistika nebo venkovní fitness. Dámský cyklistický dres je totiž multifunkční. A zamiluješ se do něj i ty, pokud ještě žádný nemáš! Mezi jeho hlavní přednosti totiž patří příjemná elasticita, respekt ke křivkám tvého těla, a zároveň fakt, že tě při sportu nijak neomezuje. Právě naopak, chrání tvé zdraví a respektuje tvou potřebu sportovat. Většina dresů na koloprodloužená záda s malou kapsičkou, kam můžeš schovat telefon nebo sladkou odměnu za skvělý výkon. Na ABOUT YOU najdeš například cyklodresy od oblíbené sportovní značky Rukka, která stejně jako značka Maloja používá pro své sportovní oblečení špičkové materiály, ve kterých se snoubí funkčnost a styl. Vyzkoušej je i ty – kombinuj barvy dle libosti a sestav si svůj dokonalý outfit na kolo.

Najdi svůj dámský cyklistický dres na ABOUT YOU

Vyber si kousek, který splňuje tvé požadavky na funkčnost a styl. Jsou to delší rukávy, méně prodloužená zadní část, víc kapes nebo víc barev? Co bude pro tebe to pravé ořechové? Pokud hledáš pouze jednotlivé kousky a před samotným dresem na kolo dáváš přednost sestavení outfitu vlastními silami, mrkni se i na naše další kategorie. Na ABOUT YOU můžeš nakoupit třeba také funkční cyklistické kalhoty, které se postarají o tvé pohodlí v sedle kola a pomůžou ti k těm nejlepším výkonům, ať už jezdíš profesionálně, nebo rekreačně. Tak neseď doma, oblékni se do pohodlných kousků a vyraz za sportem! Poštovné máš u nás za každých okolností zdarma.