Lyžařské brýle pro ženy37

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Lyžařské brýle

Objev další produkty z kategorie Lyže

Lyžařské brýle ti dají přehled i ve vánici

Na horách se asi nikdo neobejde bez kvalitních lyžařských brýlí. Pokud tedy zrovna nevychutnává horský vzduch při dlouhých procházkách lesem nebo nehoduje na baru u sjezdovky. Pokud patříš mezi aktivní lyžařky, které svůj čas na zasněžených kopcích využívají řezáním obloučků, správně vybrané lyžařské brýle jsou pro tebe nutností. Přes jaká skla nejlépe uvidíš? Jak velké by brýle na lyže měly být, aby ti dobře seděly? A s jakou značkou rozhodně nikdy nešlápneš vedle? Na ABOUT YOU pro tebe máme ověřené výrobce a kvalitní modely, které ti zážitky z lyžování vylepší na maximum!

Dámské lyžařské brýle – jak vybrat ty nej?

Design je určitě důležitý, při výběru ale nedej jen na něj. Podstatnou roli hraje i barva skla. Že ti jde tmavá skvěle k outfitu? Na sjezd za jasného dne může být tmavě zabarvený zorník skvělý, ale co když pak vyjedeš posledním vlekem nahoru a jízdu k hotelu absolvuješ už za šera? Pak budeš možná tiše závidět okolním sjezdařům s jasně oranžovými, žlutými a červenými modely zorníku, které mají rozjasňující schopnosti. Ideální variantou je proto pořídit si brýle na lyže dvoje. Pokud se chceš držet jednoho univerzálního kousku, můžeš zvolit sklo měnící zabarvení podle intenzity světla nebo raději vsadit na spolehlivé rozjasňující brýle. Přece jen řada lyžařů stahuje lyžařské brýle z helmy na oči jen, když začne sněžit nebo se zatáhne. A co v noci? Na noční lyžování se vyrábí čirá varianta zorníku.

Technologicky vychytané brýle na lyže z ABOUT YOU

Kvalitní dámské lyžařské brýle ti kromě zlepšeného vidění nabízejí mnohem víc. Při výběru se koukej i na to, jak řeší daný model odvětrávání a zabraňuje zamlžování, jak je kompatibilní s helmou, do které ho budeš připínat a taky na jejich velikost a tvar. Brýle na lyže by měly těsně přiléhat k obličeji na čele i kolem očí a nosu, aby se pod ně nedostal vítr ani sníh. Ženám pak většinou sedí střední velikost. Chceš mít jistotu, že ti opravdu padnou? Pak vsaď na technologické vychytávky: značka Salomon třeba přišla s geniální technologií Custom ID-fit, díky které brýle sednou každému obličeji. Lyžařské brýle Oakley jsou zas známé štedrou šířkou zorného pole či maximální kompatibilitou s helmami. Pořiď si své nové ski či snowboard brýle na ABOUT YOU! Chybí ti ve výbavě na hory ještě něco dalšího? Omrkni u nás třeba i skvělé zimní kalhoty či lyžařské bundy!